August 26, 200916 yr Hallo allemaal, Ik heb een trainer in GTA IV zitten, de Simple Native Trainer of zo iets... En ik wil een mega explosie maken met de object spawner, maar ik kan het object niet vinden. Dat komt omdat ik de naam ervan niet weet. Ik heb ook al op google gezocht, maar niks gevonden... Het gaat om dat rode gasvat, of dat rode kleine vat wat explodeerd als je erop schiet. Weet een van jullie hoe dat object heet? Graag de "Progameer naam" en niet de ingame naam. Het ziet er ongeveer zo uit, maar dan in het rood en voor in GTA (duh): Alvast bedankt, Twister24
August 27, 200916 yr Is het toevallig één van deze? Model Name Hash decimal Hash hexadimal gas_terr_MH2 872319055 0x33FE884F GASLOD1_MH8 986401004 0x3ACB48EC GASLOD2_MH8 866110346 0x339FCB8A Zoek anders nog even hier, daar staan op naam gecategoriseerd de statische objecten uit de IV .ide files... Disclaimer: Ik heb zelf géén PC verzie, maar wellicht heb je er wat aan..
August 27, 200916 yr Author Dankje, zo meteen uitproberen. Eventjes nog een vraagje... In die trainer kan ik alleen objecten spawnen die met CJ beginnen? Heeft iemand dat ook? Of is dat iets speciaals?
August 28, 200916 yr Een vriend van me heeft dezelfde Trainer en kan gewoon alles spawnen . Het ligt dus gewoon aan jou .
Hallo allemaal,
Ik heb een trainer in GTA IV zitten, de Simple Native Trainer of zo iets...
En ik wil een mega explosie maken met de object spawner, maar ik kan het object niet vinden.
Dat komt omdat ik de naam ervan niet weet.
Ik heb ook al op google gezocht, maar niks gevonden...
Het gaat om dat rode gasvat, of dat rode kleine vat wat explodeerd als je erop schiet.
Weet een van jullie hoe dat object heet?
Graag de "Progameer naam" en niet de ingame naam.
Het ziet er ongeveer zo uit, maar dan in het rood en voor in GTA (duh):
Alvast bedankt,
Twister24