Geplaatst: 1 september 200916 jaren Ik heb een vraag hoe bwerk je het mooist thsirts in sa programma/ Bewerkt: 1 september 200916 jaren door musii42
Geplaatst: 2 september 200916 jaren Met een foto bewerkingsprogramma. Misschien kan je ook wat aan je ABN doen, want niet veel mensen hebben zin om op dit soort berichten uitgebreide uitleggen te geven.
Geplaatst: 2 september 200916 jaren Met TXD editor open je de .txd van het kledingstuk dat je wil aanpassen. Dat export je en pas je dan aan met een fotobewerkingsprogramma als Photoshop, en dan importeer je de custom texture terug in de txd. Als je dan in-game je kledingstuk bekijkt, hoort het veranderd te zijn.
Geplaatst: 2 september 200916 jaren Een dingetje: Als je het met Photoshop bewerkt, en opslaat als .bmp, moet je dat bestand opnieuw opslaan met een ander programma (zoals windows foto viewer ofzo). Anders krijg je error bij importeren
Ik heb een vraag hoe bwerk je het mooist thsirts in sa programma/
Bewerkt: door musii42