Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1478963

Prachtig werkje hoor :) Leuke stijl heb je TomHagen, anders dan andere valt mij zo op. Maar ik vind dit wel een van de mooiere die ik van je heb gezien. Ik vind alle twee de versies wel geslaagd, hoewel V1 toch net even iets meer warmte uit straalt naar mijn idee. Leuk hoe je de kleur erin hebt gebracht en de soort splatter(?) op de muur ;) Het is in mijn ogen best een volle sig, maar dat hindert helemaal niet. De band leden komen inderdaad mooi na voren en er is genoeg te zien, echt een sig om lang na te kunnen kijken!

Geplaatst:
comment_1479481

Mja kijk Tom, jouw sigs hebben altijd wel wat dat wel redelijk nice is. Maar ze ogen zo plat, geen diepte enzo. Probeer met wat meer kleurenlayers te werken, wat meer verlichte plaatsen en donkere plaatsen, met blur en sharpen werken, enzo voor enzo voort. ;)

Dat wil niet zeggen dat dit lelijk is hoor. De sigs zijn best goed, maar ze missen diepte. :Y

EDIT: Heb je jpg'je rap ff in photoshop geplakt, om het wat aan te tonen wat ik bedoel. Is wel snel gedaan, niet op details letten :D

34ns26s.png

Bewerkt: door Jon-asses

  • 2 weken later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.