Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_152216

Dat zijn Trails of te wel Blur effect dit heb je ook met andere spellen zoals NFSU ik vind het eerder gezegt jammer maarja dit hoort eenmaal zo maar misschien valt het uit te zetten weet niet en ik vind het erg jammer dat mijn pc um maar net aan kan :(

Geplaatst:
comment_152355
Als ik hard rij met een auto krijg ik een wazig, zinderd beeld... hoort dit?

Dit is geen bug of zo, het is geheel normaal dat je beeld wazig wordt bij hoge snelheden, dit hebben ze denk ik gedaan om het realistisch te maken, en om je systeem te ontlasten. Bij Need for Speed Underground hebben ze het ook, ik vind het best wel gaaf.

Geplaatst:
comment_152442

Ik heb dat wazige beeld soms ook als ik door San Andreas loop. Ik dacht dat het misschien het glinsteren van de zon tijdes een warme dag moest voorstellen. :D

Geplaatst:
  • Auteur
comment_152504
jep dat hoort, ik vind het zeer irri zit het ook op de pc versie :blink: ? hoop nie :(

maar het belangrijkste is dat i het doet (hoop ik :( )

ik heb de pc-versie.... dus wel.. ook op dit platform.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.