Jump to content

The Ballad of Gay Tony Weazel nieuws filmpje online!

Geplaatst:
comment_1486855

Zojuist hebben we van Rockstar Games een nieuwe hilarische trailer van de nieuwste Grand Theft Auto: The Ballad Of Gay Tony ontvangen. In een speciaal bulletin verslaat Weazel News, het belangrijkste nieuwskanaal in Liberty City, de golf van terrorisme en geweld die de stad teistert.

Get the Flash Player to see this player.

The Ballad Of Gay Tony is te verkrijgen via Xbox Live voor € 19,90 of 1600 MS points. Maar de game is ook samen met de eerder uitgebrachte ‘The Lost And Damned’ in de winkel te koop voor €44,99, onder de naam ‘Episodes Of Liberty City’. Je hebt daarvoor geen Xbox Live nodig, geen hard drive, geen internet connection en zelfs geen GTAIV. Verkrijgbaar vanaf 29 oktober.

Wil je discusieren over The Ballad of Gay Tony dan kan dat natuurlijk in ons GTA4 forum!

  • Reacties 60
  • Bezichtigingen 20.4k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1486889

Dat was ook niet de bedoeling natuurlijk, Vice! Maar wat een te gek opgezette serie beelden, zeg! :tu: Te gek! Een reporter is dus blijkbaar undercover gegaan om de wapenhandel in kaart te brengen.. Wellicht iemand om voor uit te kijken, dus!

Geplaatst:
comment_1486890

Ziet er vet uit. (Ik was de gene die het eerst in een topic plaatste :D dat de trailer online was)

Echt vette dingen

Nieuwe sniper, shotgun, explosieven, zware machinegeweer, EXPLODERENDE kogels Awsome

Geplaatst:
comment_1486906
Mooie trailer, maar wat is er hilarisch aan? :puh:

Weet ik niet... Ik heb niet eens een Xbox 360. Toch ben ik wel jaloers op Xbox 360 bezitters; komt door die twee DLC's... :7

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.