September 18, 200916 yr ik ben een beetje aan het kloten geweest met sketchup Hoe krijg ik dit ingame?
September 18, 200916 yr Hoe het ingame te krijgen van SketchUp moddellen moet je aan Puma vragen, of de Master Tutorial List raadplegen! Ten tweede, ziet er leuk uit! Alleen ik zou nog wat doen aan de textures aan de zijkant van elk blok. Die zijn erg uitgerekt en dit komt er vrij lelijk uit in GTA.
September 18, 200916 yr Erg leuk, kan me herinneren dat ik hier altijd Balloon Battle deed Je kan deze tutorial volgen voor het ingame zetten van Sketchup modellen, en zoals Jorge_F al zei, moet je de textures wel iets kleiner mappen (peds zijn veel kleiner dan dat je de textures ziet).
September 18, 200916 yr Author Bedankt voor de reacties ik zou proberen hem zo snel mogelijk ingame te krijgen
September 18, 200916 yr Author MFCL heeft hem voor me ingame gezet! Edited September 18, 200916 yr by Zigga
September 18, 200916 yr Een oud mario 64 Platform? wel lol Ik speelde dit vroeger altijd op de nitendo 64
September 19, 200916 yr Ik vind hem goed alleen ik vind de textures niet echt op die van block fort lijken(kan ook zijn omdat ik het al tijden niet he gespeeld)
ik ben een beetje aan het kloten geweest met sketchup
Hoe krijg ik dit ingame?