September 22, 200916 yr Hoe gaat het online spelen, met een serial verification? En/of moet je nog iets installeren? Wat gebeurt er als iemand jouw cd heeft geleend en online ermee gaat? En nog meer antwoorden graag Edit: Ik heb dus 2 woonplaatsen, dus 2 IP adressen. Per huis heb ik 2 computers, en mijn vraag is dus, kan ik met die 2 computers met één GTA IV (gekocht, dus legaal) online spelen? En hoe zit dit bij m'n andere woonplaats? Daar heb ik ook 2 computers, maar dus 2 IP adressen.. Kan ik dan wel online? Edited September 29, 200916 yr by Alexxxxxxxxxx
September 22, 200916 yr Zou je eerst even willen laten weten of je een legale versie hebt? Je vragen maken je verdacht, sorry als ik het mis heb.. Maar bij illegaal verkregen versies zijn wij genoodzaakt alle hulpvraag te negeren, begrijp je?
September 22, 200916 yr Author Ik heb nog geen IV, maar ben het van plan om te kopen, maar soms lukt het niet met verbindingen bij online games. (is me nog nooit gelukt eigenlijk met online spelen van games). Daarom wil ik eerst wat informatie. Edit: Kopen is dus een legale versie he... Edited October 15, 200916 yr by Alexxxxxxxxxx
December 29, 200916 yr Author Ik weet dat het een bump is, maar ik heb nog steeds geen antwoord hierop.
December 29, 200916 yr Het is bump en dubbel post. Maargoed, Volgens mij kan je dezelfde serial code meerdere keren gebruiken alleen als je tegelijk online wil gaat die moeilijk doen.
December 30, 200916 yr Author Het is bump en dubbel post. Maargoed, Volgens mij kan je dezelfde serial code meerdere keren gebruiken alleen als je tegelijk online wil gaat die moeilijk doen. Moeilijk doen? Wordt je dan verbannen ofzow meteen? En kan je wel met 2 pc's in 1 netwerk tegen elkaar spelen? Want ik wil met mijn vrienden bij mij thuis tegen elkaar spelen. Kan dit?
December 30, 200916 yr Je kan de serial code een paar keer gebruiken, maar na die paar keren gaat hij weigeren. Ik denk dat je tot vijf keer kan, daarna moet je hem van één van de vijf computers verwijderen, zo wordt de serial code mee verwijderd en weer geldig. Op twee computers gaat het zonder problemen. Over het online gamen: Je hoeft maar één RGSC account en één GFWL account te maken. Op de tweede computer doe je gewoon installatie, maar maak je géén nieuwe accounts. Start daar dan RGSC op, meld je aan, speel IV en druk ingame op 'Home'. Daar kan je je aanmelden met GFWL. Als je ook van plan ben om te modden, raad ik aan om één van .Senne's tutorials te gebruiken. Installeer ook de laatste patch, die is handig. Maar check ook eens je computer specificaties, of je IV wel aankan. Succes! EDIT: Je kan met je vrienden op hetzelfde netwerk spelen, maar ze hebben wel allemaal een aparte RGSC en GFWL account hebben. Met z'n allen op één account is onmogelijk. EDIT2: De RGSC account en GFWL account verschilt van computer tot computer. Je vriend die 'm leent zal een aparte account moeten maken. Edited December 30, 200916 yr by MidnightMayhem
December 31, 200916 yr Author RGSC account en GFWL account? Wat houd dat in? ----------------------- En, hoe installeer je GTA IV twee keer? Aangezien ik 1 versie wil om te modden en te cheaten. En de andere versie om Achievements te halen en online te spelen. ----------------------- EDIT2: De RGSC account en GFWL account verschilt van computer tot computer. Je vriend die 'm leent zal een aparte account moeten maken. Ik wil thuis spelen op 2 pc's; ik op me ene pc, me vriend op de andere pc. Edited December 31, 200916 yr by Alexxxxxxxxxx
May 5, 201015 yr Je kan op 2 computers spelen, doe ik zelf ook. Je vriend kan dan een nieuwe Games for Windows Live en een RockstarGames Social Club account aanmaken als je niet wilt dat je vriend op jouw account speelt.
May 6, 201015 yr Author Ja maar als je hem kopieert dan kan je er weer geen multiplayer mee, omdat hij dan denkt dat het schijfje illegaal is.
May 6, 201015 yr Ik weet een manier Als je de disc erin stopt, en je start IV op, ga je gewoon een multiplayer game starten. Als het goed is kun je al voor het laden van je savegame je cd eruit halen zonder problemen. Als je dan in multiplayer zit, kun je in ieder geval je CD eruit halen(denk dat het al kan bij het opstart menu, maar voor de zekerheid ), dan stop je hem in de andere PC, waar je dan ook GTA opstart. Je hebt de cd namelijk alleen nodig bij in ieder geval het opstarten van het spel, daarna niet meer(tenzij hij dus nog controleert bij het opstarten van MP, maar ik herinner me dat dat bij een maat van me ook niet zo was) Edited May 6, 201015 yr by Mythbuster
Hoe gaat het online spelen, met een serial verification? En/of moet je nog iets installeren?
Wat gebeurt er als iemand jouw cd heeft geleend en online ermee gaat?
En nog meer antwoorden graag
Edit:
Ik heb dus 2 woonplaatsen, dus 2 IP adressen.
Per huis heb ik 2 computers, en mijn vraag is dus, kan ik met die 2 computers met één GTA IV (gekocht, dus legaal) online spelen?
En hoe zit dit bij m'n andere woonplaats? Daar heb ik ook 2 computers, maar dus 2 IP adressen..
Kan ik dan wel online?
Edited by Alexxxxxxxxxx