September 26, 200916 yr De Andromada is alleen te zien in cutscenes. Je kan he daardoor zonder trainers niet zelf besturen. Met een trainer die de mogelijkheid heeft om voertuigen te spawnen kan de de andromada wel zelf spawnen maar hij is eigenlijk precies het zelfde als de AT-400 Alleen een stuk groter. Voor meer info http://nl.wikigta.org/wiki/Andromada
September 26, 200916 yr maar hij is eigenlijk precies het zelfde als de AT-400 Alleen een stuk groter. AT-400 is groter hoor. Hij is veel breder en zoiezo hoger en langer. Probeer ze beiden maar eens te landen op Verdant Meadows, dan zie je dat dat bij de AT-400 veel moeilijker is. Hij moet namelijk voor het midden van de landingsbaan stil staan om niks te kunnen raken met z'n vleugels.
September 26, 200916 yr maar hij is eigenlijk precies het zelfde als de AT-400 Alleen een stuk groter kleiner. Kleiner ja Daarnaast kan ik je doorverwijzen naar deze trainer, die ikzelf zeer gemakkelijk vind. Sommige virusscanners zien het als een virus, maar dat is het niet. Het gebruikt alleen een ietwat rare methode om in San Andreas te komen. Indien hij niet bevalt, kun je altijd nog op Google zoeken naar "Carspawner San Andreas" of "Trainer San Andreas"
September 26, 200916 yr Indien hij niet bevalt, kun je altijd nog op Google zoeken naar "Carspawner San Andreas" of "Trainer San Andreas" En dan kom je bijvoorbeeld bij deze trainer uit
September 26, 200916 yr maar hij is eigenlijk precies het zelfde als de AT-400 Alleen een stuk groter kleiner. Kleiner ja Daarnaast kan ik je doorverwijzen naar deze trainer, die ikzelf zeer gemakkelijk vind. Sommige virusscanners zien het als een virus, maar dat is het niet. Het gebruikt alleen een ietwat rare methode om in San Andreas te komen. Indien hij niet bevalt, kun je altijd nog op Google zoeken naar "Carspawner San Andreas" of "Trainer San Andreas" ik had deze trainer ook maar nu heb ik nieuwe virusscanner en doet ie het niet meer, is er een mogelijkheid dat ie het wel doet???
September 26, 200916 yr Kijk eens bij je virusscanner of je ergens programma's kunt toevoegen op een lijst (in de richting van 'Toegestane programma's' of iets dergelijks).
October 1, 200916 yr Kijk eens bij je virusscanner of je ergens programma's kunt toevoegen op een lijst (in de richting van 'Toegestane programma's' of iets dergelijks). ok zal het proberen
Waar staat de Andromada ( vrachtvliegtuig )