Geplaatst: 30 september 200915 jaren comment_1496747 Hallo Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512. Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij. Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten. Bewerkt: 30 september 200915 jaren door ikt
Geplaatst: 30 september 200915 jaren Auteur comment_1496753 Is dit niet goed zat? Nope, die had ik gebruikt maar die faalt op een of andere manier.
Geplaatst: 30 september 200915 jaren comment_1496761 Hallo Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512. Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij. Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten. Misschien is het handing om wat meer informatie te geven. Zoals voor wat voor mod het precies moet worden. Want ja een automod hebben wij zo weinig aan.
Geplaatst: 30 september 200915 jaren Auteur comment_1496772 Hallo Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512. Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij. Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten. Misschien is het handing om wat meer informatie te geven. Zoals voor wat voor mod het precies moet worden. Want ja een automod hebben wij zo weinig aan. Je hoeft niet meer te weten. Ik wil een carbon texture met randen die goed op elkaar aansluiten, in een patroonvorm.
Geplaatst: 30 september 200915 jaren comment_1496849 Misschien dat je hier wat aan hebt? Je kan hem nog flink vergroten...
Geplaatst: 30 september 200915 jaren comment_1496869 Hallo Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512. Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij. Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten. Misschien is het handing om wat meer informatie te geven. Zoals voor wat voor mod het precies moet worden. Want ja een automod hebben wij zo weinig aan. Je hoeft niet meer te weten. Ik wil een carbon texture met randen die goed op elkaar aansluiten, in een patroonvorm. Dat hoeft idd ook niet. Maar als je een beetje kans wilt hebben dat je wordt geholpen zou dat wel handig zijn. Zo geef ik het weinig kans. En al helemaal gezien het feit dat je het zelf niet kan of wil zo te zien. Bewerkt: 30 september 200915 jaren door Sjorszzz
Geplaatst: 30 september 200915 jaren Auteur comment_1496977 Misschien dat je hier wat aan hebt?Je kan hem nog flink vergroten... Dankje Hallo Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512. Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij. Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten. Misschien is het handing om wat meer informatie te geven. Zoals voor wat voor mod het precies moet worden. Want ja een automod hebben wij zo weinig aan. Je hoeft niet meer te weten. Ik wil een carbon texture met randen die goed op elkaar aansluiten, in een patroonvorm. Dat hoeft idd ook niet. Maar als je een beetje kans wilt hebben dat je wordt geholpen zou dat wel handig zijn. Zo geef ik het weinig kans. En al helemaal gezien het feit dat je het zelf niet kan of wil zo te zien. Er valt weinig meer te weten dan dat En ik kan het niet, ik heb het al zo'n 5 keer geprobeerd zonder noembaar resultaat. Gaat wel een keer vervelen.
Hallo
Kan iemand een texture maken van carbon voor mij? Het liefts in 512*512.
Het is voor een GTA IV automod, ik zet je naam erbij.
Ohja, het moet een goed patroon zijn. Dus met zijkanten die naadloos op elkaar aansluiten.
Bewerkt: door ikt