Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Burger shot glitch

Geplaatst:

Ik heb veel problemen gehad en heb ze voor het meest zelf kunnen oplossen, maar nu ben ik net in de burger shot na zo'n 25 stunt jumps gedaan te hebben voor health aanvullen.

Ik reed dus even voor de lol naar binne stop recht voor die vrouw, dus zo'n andere vrouw achter de kassa rent de hele tijd rondjes. Ik duw die motor een beetje weg en druk op L1 (ps3 versie) maar nu sta ik daar maar te wachten op een burger en die vrouw maakt soms nogal spastische bewegingen met haar arm en ik sta daar nou al zo'n 3 minuten. Ik heb het opgeslagen voor die 25 stunt jumps en heb geen zin om ze op nieuw te doen...

Iemand raad?

Featured Replies

Geplaatst:

Een andere voedselketen zoeken om eten te halen? En later even terugkeren naar de voedselketen om te kijken als het weer normaal is. Ook zou ik voertuigen buiten laten :puh:

Geplaatst:
  • Auteur
Een andere voedselketen zoeken om eten te halen? En later even terugkeren naar de voedselketen om te kijken als het weer normaal is. Ook zou ik voertuigen buiten laten :puh:

Voertuigen zal ik proberen :puh: maar het is nou eenmaal verleidelijk. Het enige probleem is dat ik totaal vast zit en geen kant op kan bewegen :(.

Geplaatst:

Als jij mijn zaak binnenkwam rijden met een voertuig zou ik ook eerst gaan rennen. Dus in dat geval is het niet zo raar dat de bot daarop reageert. Je had niet gezegd dat je vast stond. Je zei dat je stond te wachten op je burger. Daar heb ik helaas niet uit kunnen halen dat je vast zat. Ik neem aan dat jij nu als een gek probeert rond te springen en de motor weg probeert te duwen? heb je per ongeluk een wapen dat je de motor kan opblazen en dan je naar het ziekenhuis vervoert kan worden en vanuit daar weer verder?

Bewerkt: door Sa_bulldog

Geplaatst:
  • Auteur

Oh sorry voor onduidelijkheid, maar ik kan echt helemaal niks, geen controle over Niko :S. Maar ik heb besloten niet langer te wachten en overnieuw te doen.. In ieder geval bedankt :).

Geplaatst:
Oh sorry voor onduidelijkheid, maar ik kan echt helemaal niks, geen controle over Niko :S. Maar ik heb besloten niet langer te wachten en overnieuw te doen.. In ieder geval bedankt :).

Thja soms had rockstar een beetje beter moeten nadenken over een reset knopje ofzo :puh: Je zou er uit kunnen komen door middel van cheats, maar dat raad ik je niet aan. Wat jij nu gaat doen lijkt me de best oplossing. Veel succes :tu:

Geplaatst:
Als jij mijn zaak binnenkwam rijden met een voertuig zou ik ook eerst gaan rennen.

hahaha :tu:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.