June 11, 200520 yr ben net begonnen met GTA SA op de PC. Heel vervelend dat het geluid tijdens de filmpjes niet synchroon loopt met de spraak/geluid. Is dit op te lossen? Ik denk dat de ondertiteling (die ik normaliter uitschakel) wel synchroon loopt, maar dat is dus niet te achterhalen. Kan iemand helpen?
June 12, 200520 yr Author Ben ik de enigste die dit heeft? *Gebruik de Edit knop en heb gewoon geduld. Edited June 12, 200520 yr by Se7en
June 12, 200520 yr Ik heb hetzelfde probleem. Helaas nog geen oplossing gevonden. ER zal wel een patch uitkomen op korte termijn.
June 13, 200520 yr Ok, ik heb probleem opgelost. Waarschijnlijk ontstaat dit probleem alleen als je door het missen van geluiden de tijdelijke oplossing gebruikte en de hardware versnelling (geluid) op UIT had gezet. Hierdoor zijn de geluiden wel ok, maar de cutscenes weer niet. Zet de hardware versnelling niet uit maar op de 1e stand, de basisversnelling. Alles werkt nu goed bij mij.
June 13, 200520 yr Author Yes! Inderdaad, het gaat om de instellng van de geluidskaart. Ik heb dus een Nvidia N-Force2 moederbord met ingebouwde geluidchip. Deze stond op geen hardwarematige 'versnelling'. Ik heb het op maximaal gezet. (dus een tip voor anderen, het gaat niet om de in-game geluidinstellingen) Nu lopen de filpjes synchroon! TheShower - bedankt! Ik heb me in de tussentijd geconcentreerd op de side missions. Natuurlijk als eerste de Ambulance missie. Ik neem aan dat iedere GTA verteraan hiermee begint. Nogmaals, TheShower - thanks!
June 15, 200520 yr Ok dan ! Bij mij stond al ie op maximale versnelling, en dat zorgde ervoor dat ik mezelf niet hoorde in het spel, dus geen stem, en geen geluiden van je auto etc. dus toen heb ik hem op uit gezet (had ik ergens gelezen) en toen liepen de filmpjes niet meer synchroon. Maar ik ben al lang blij dat ie het doet, mag ook al wel voor 50 euro vind ik. Blijft vreemd hoor dat je als gamer zo moet rommelen met instellingen om een spel te kunnen spelen.
ben net begonnen met GTA SA op de PC.
Heel vervelend dat het geluid tijdens de filmpjes niet synchroon loopt met de spraak/geluid. Is dit op te lossen?
Ik denk dat de ondertiteling (die ik normaliter uitschakel) wel synchroon loopt, maar dat is dus niet te achterhalen.
Kan iemand helpen?