Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1512979 dit is/zijn me eerste mod(s) gemaakt met 3ds max 2010 die ik heb gekregen. ik heb een wiel gedownload bij een 3d download website en onder de wagen gezet blista compact met nieuwe velgen. http://www.youtube.com/watch?v=2CQiwz11Ueg ik wil ook graag in dit topic ook andere modellen die ik deze vakantie ga maken. Binnenkort: een elegant cabrio, en een mini BF400 <img src="http://www.gtaforum.nl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/puh2.gif" style="vertical-align:middle" emoid="" border="0" alt="puh2.gif" /> mvg. Bewerkt: 21 oktober 200915 jaren door onbekendeIV
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1513077 Ziet er erg netjes uit, je hebt er zelfs al specular en reflectie op gezet. Weinig op aan te merken. Wat ik niet geloof is dat je dit zelf gemaakt hebt, want als jij net pas 3DS Max hebt gekregen, lijkt het me sterk dat je meteen zo'n model in elkaar draait en ook meteen weet hoe je reflectie en specular maps in moet stellen.
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1513097 Ik geloof niet dat jij dit hebt gemaakt, om dezelfde regel als Beagle geeft. Kun je ons vertellen hoe je het model hebt gemaakt? Zo nee, dan heb je het model dus niet zelfgemaakt en ingame gezet. Simpel . Bewerkt: 20 oktober 200915 jaren door Puma
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1513105 Same as above, maar wat is er gebeurd met de texture op de voorbumper van de Blista? Àls en slechts àls je het zelf gemaakt hebt vind ik dit geweldig voor een eerste model.
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1513288 Was jij niet degene die dat model voor school in elkaar had geflanst met SketchUp waarbij je planes vol zaten met overbodige faces? Ik hoop maar voor je dat jij dit model echt zelf hebt gemaakt, want anders zou dit best wel triest zijn .
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren Auteur comment_1513339 tot nu toe vandàag een antwoord voor beagle, ik gebruikte enb voor het filmpke
Geplaatst: 20 oktober 200915 jaren comment_1513358 Er staat op het eind: Wheels from: A 3D model website. Je hebt het dus niet zelf gemaakt
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513446 Er staat op het eind: Wheels from: A 3D model website.Je hebt het dus niet zelf gemaakt Dat zijn toch alleen de wielen ?
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513508 Het ging toch om de wielen? Als je die niet zelf hebt gemaakt, wat dan wel? En die ramen zijn wit, hoe kan dat?
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513555 Het ging toch om de wielen? Als je die niet zelf hebt gemaakt, wat dan wel? En die ramen zijn wit, hoe kan dat? De ramen zijn wit omdat er reflecties van ENB Series erop zitten. ENB Series is een graphicsmod, waarmee je reflecties hebt.
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren Auteur comment_1513564 Het ging toch om de wielen? Als je die niet zelf hebt gemaakt, wat dan wel? En die ramen zijn wit, hoe kan dat? De ramen zijn wit omdat er reflecties van ENB Series erop zitten. ENB Series is een graphicsmod, waarmee je reflecties hebt. nou eerlijk gezegd is het ook een bug samen met de voorbumper die ook geen schademodel heeft! Bewerkt: 21 oktober 200915 jaren door onbekendeIV
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513567 Ooh, daarom zijn die ramen wit Maar voor de rest is het wel mooi.
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513568 tot nu toe vandàag een antwoord voor beagle, ik gebruikte enb voor het filmpke Ja, dat zie ik. Maar dat maakt niet uit? Je hebt de wielen niet zelf gemaakt, het enige wat je gedaan hebt is wielen gedownload en onder de auto gezet.
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren Auteur comment_1513573 tot nu toe vandàag een antwoord voor beagle, ik gebruikte enb voor het filmpke Ja, dat zie ik. Maar dat maakt niet uit? Je hebt de wielen niet zelf gemaakt, het enige wat je gedaan hebt is wielen gedownload en onder de auto gezet. maar dit is mn eerste keer dat ik iets ingame heb met een model, ik probeer zo snel mogelijk mn ECHT zelf gemaakte model ingame te zetten en in dit topic te plaatsen. dat beter is dan dit wat inelkaar geprutste blista dat ook nog bugs heeft. Bewerkt: 21 oktober 200915 jaren door onbekendeIV
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren comment_1513622 Dan is het dus jouw mods en niet model. Nu liet je iedereen in de waan dat je de velgen zelf ook had gemaakt, en dat is niet het geval. Op zich ziet het er goed uit, daar niet van. Maar een beetje meer duidelijkheid mag toch wel.
Geplaatst: 21 oktober 200915 jaren Auteur comment_1513626 Dan is het dus jouw mods en niet model. Nu liet je iedereen in de waan dat je de velgen zelf ook had gemaakt, en dat is niet het geval. Op zich ziet het er goed uit, daar niet van. Maar een beetje meer duidelijkheid mag toch wel. sorry,
dit is/zijn me eerste mod(s) gemaakt met 3ds max 2010 die ik heb gekregen.
ik heb een wiel gedownload bij een 3d download website en onder de wagen gezet
blista compact met nieuwe velgen.
http://www.youtube.com/watch?v=2CQiwz11Ueg
ik wil ook graag in dit topic ook andere modellen die ik deze vakantie ga maken.
Binnenkort: een elegant cabrio, en een mini BF400 <img src="http://www.gtaforum.nl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/puh2.gif" style="vertical-align:middle" emoid="
" border="0" alt="puh2.gif" />
mvg.
Bewerkt: door onbekendeIV