Posted October 23, 200915 yr comment_1515279 -Aangepaste Tec9- Hey iedereen, Ik had vanmiddag niet veel te doen dus heb ik maar een kleine mod gemaakt. Deze mod veranderd de Tec9 naar een verkleinde versie. Het is niet geweldig, maar ik vond het wel leuk om het met jullie te delen. Aangepaste dingen: - Geen demper meer. - Magazijn verkleint. - Paar kleine aanpassingen aan model. - Texture verbeterd. Screens: Downloads: -RapidShare- -MegaUpload- GTAForum download database komt binnenkort! Grtz RD
October 23, 200915 yr comment_1515362 Ik vind het eerlijk gezegd niet mooi geworden. De textures zijn helemaal wazig. De trekker is unsolid, en als ik dit zo zie moet ik denken aan Liberty City, terwijl jij een goede textuller, en modeller bent. Edited October 23, 200915 yr by Ottoman 47
October 23, 200915 yr comment_1515366 Eerlijk gezegd vind ik hem best lelijk , maar ik doe het je niet na..
October 23, 200915 yr Author comment_1515410 Ik vind het eerlijk gezegd niet mooi geworden. De textures zijn helemaal wazig. De trekker is unsolid, en als ik dit zo zie moet ik denken aan Liberty City, terwijl jij een goede textuller, en modeller bent. Dacht ik eigenlijk ook al aan, toen ik de Tec9 importeerde om aan te passen was er helemaal geen trekker. Daarom ga ik hem nu denk ik maken... Textures zal ik ook proberen te verbeteren. Toch bedankt voor de reacties jongens. Edited October 23, 200915 yr by Revolution-Designer
October 23, 200915 yr comment_1515424 Hij's opzich wel fun, alleen zie ik het verband tussen de paarse kleur en 't originele materiaal van de TEC9 niet . Misschien een idee om nog een custom animatie te maken, en de gunfire naar de loop te verschuiven. Verder zie ik nog iets vaags in de loop, misschien dat je dat kan fixen/andere screen kan laten zien?
October 23, 200915 yr comment_1515429 Die loop lijkt wel op een lijmpistool Maar voor de rest leuk gemaakt
November 6, 200915 yr comment_1526892 Wel geinig. Maak anders een lijmpistool voor de grap (Komt door de post van _Night-Men_)
-Aangepaste Tec9-
Hey iedereen,
Ik had vanmiddag niet veel te doen dus heb ik maar een kleine mod gemaakt. Deze mod veranderd de Tec9 naar een verkleinde versie.
Het is niet geweldig, maar ik vond het wel leuk om het met jullie te delen.
Aangepaste dingen:
- Geen demper meer.
- Magazijn verkleint.
- Paar kleine aanpassingen aan model.
- Texture verbeterd.
Screens:
Downloads:
-RapidShare-
-MegaUpload-
GTAForum download database komt binnenkort!
Grtz RD