Geplaatst: 30 oktober 200915 jaren comment_1521460 Hey, Ik heb een vraagje, weet iemand soms hoe je muziek toevoegt aan je eigen SAMP server? Ik wil graag de San Andreas Radio die je hoort in voertuigen een beetje veranderen. sean5874
Geplaatst: 30 oktober 200915 jaren comment_1521472 Hey, Ik heb een vraagje, weet iemand soms hoe je muziek toevoegt aan je eigen SAMP server? Ik wil graag de San Andreas Radio die je hoort in voertuigen een beetje veranderen. sean5874 Voor zover ik weet kun je alle soorten mods gebruiken in SA-MP behalve CLEO3 mods. Je kunt gerust de radio veranderen maar anderen op de server waarin je speelt zullen het niet horen. Zij zullen nog gewoon de normale radio horen. Anderen die op de server spelen moeten dus jou radio stations hebben geïnstalleerd om het te kunnen horen in SA-MP. Bewerkt: 30 oktober 200915 jaren door Revolution-Designer
Geplaatst: 30 oktober 200915 jaren comment_1521524 Hij bedoeld doormiddel van SA-MP scripting, daarmee kun je enkel een bepaalde aantal deuntjes laten horen. Kijk hier maar eens naar.
Geplaatst: 30 oktober 200915 jaren comment_1521584 Dan staat dit topic ten eerste, in het verkeerde sub-forum en ten tweede, bedoeld hij niet de radio in een voertuig? Een auto, motor, helikopter of vliegtuig? Is dit ook aan te passen door middel van scripten?
Geplaatst: 30 oktober 200915 jaren comment_1521612 Als ik het goed heb lees ik dat hij een radio station wil veranderen, dus de eerste post van Revolution-Designer geldt. Je kan gewoon je radio station aanpassen, maar in SA-MP zullen andere deze niet horen tenzij de andere spelers deze mod ook hebben. In MTA is er nu wel ondersteuning voor mods, maar niet alle. Ik dacht dat geluid niet ondersteund werd, wat mij logisch lijkt.
Hey,
Ik heb een vraagje, weet iemand soms hoe je muziek toevoegt aan je eigen SAMP server?
Ik wil graag de San Andreas Radio die je hoort in voertuigen een beetje veranderen.
sean5874