Jump to content
Geplaatst:
comment_1521935

Hallo,

Ik heb een probleempje, ik wil graag de coordinaten van verschillende plaatsen weten, bijvoorbeeld van verschillende teleportplaatsen, maar als ik in-game probeer coordinaten te saven met /save, worden deze niet opgeslagen, het bestand savedpostitions.txt wordt niet aangemaakt door mijn PC. Ik probeerde het al zelf aan te maken, maar geen succes. Hoe krijg ik dit goed?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1521950

Probeer eens Alleen-Lezen uit te vinken bij de Eigenschappen van je GTA: San Andreas-map. Wellicht kan het spel niet bestanden aanmaken omdat het de machtigingen daar niet voor heeft.

Klik rechts op de GTA: San Andreas-map of klik met je rechtermuisknop op een lege plek als je al in de map bent > kies
'Eigenschappen'
> tabblad
'Algemeen'
> haal het vinkje bij
'Alleen-Lezen'
weg.

Het vinkje zal hoogstwaarschijnlijk weer terugkomen, maar maak je daar geen zorgen om: dat hoort zo.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.