November 6, 200916 yr Hai, ik heb nog MSN 8.5, zegt dat ding dat ik moet updaten, nou goed. Dat ding zit de hele tijd te updaten en dan draait ie steeds alles terug..Het maakt me geen zak uit welke MSN je op m'n pc kan gooien, ALS HIJ MAAR WERKT. Alvast bedankt. Groetjes, Brecht
November 7, 200916 yr Hai, ik heb nog MSN 8.5, zegt dat ding dat ik moet updaten, nou goed. Dat ding zit de hele tijd te updaten en dan draait ie steeds alles terug..Het maakt me geen zak uit welke MSN je op m'n pc kan gooien, ALS HIJ MAAR WERKT. Alvast bedankt. Groetjes, Brecht Als hij maar werkt hè.. Nou dan zou ik tijdelijk op 8.5 blijven RoL0
November 8, 200916 yr Author 't Heeft zichzelf opgelost, blijven drukken op 'Opnieuw Proberen' was de oplossing. Toch bedankt.
Hai,
ik heb nog MSN 8.5, zegt dat ding dat ik moet updaten, nou goed. Dat ding zit de hele tijd te updaten en dan draait ie steeds alles terug..Het maakt me geen zak uit welke MSN je op m'n pc kan gooien, ALS HIJ MAAR WERKT.
Alvast bedankt.
Groetjes,
Brecht