Geplaatst: 9 november 200915 jaren comment_1529485 Heeft iemand een tip hoe je dat champagne drinken kunt winnen???? ik verlies altijd net of drink te snel. Alvast bedankt
Geplaatst: 9 november 200915 jaren comment_1529505 Raar, ik deed het één keer en won, op je gemak dat doen, maar juist net niet te traag, dus met een regelmatige draaibeweging en die volhouden, gewoon net nog niet gelijk een halve debiel aan je controller zitten draaien .
Geplaatst: 9 november 200915 jaren Auteur comment_1529509 ik heb het al 20x gedaan en draai gwoon rustig. af en toe zegt ie dat ik te snel drink en dan draai ik ietsje rustiger.
Geplaatst: 9 november 200915 jaren comment_1529510 ik heb het al 20x gedaan en draai gwoon rustig. af en toe zegt ie dat ik te snel drink en dan draai ik ietsje rustiger. Dan zou het toch moeten lukken of wat loopt er exact mis? Want als je gewoon net niet aan de limiet gaat win je zowieso .
Heeft iemand een tip hoe je dat champagne drinken kunt winnen???? ik verlies altijd net of drink te snel.
Alvast bedankt