Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534910 heey ik heb vandaag voor de 2e keer gta geinstaleerd. alleen het spel heeft alle graphics op medium gezet, waardoor het spel om de 5 seconden, 5 seconden blijft staan maar de vorige keer stond alles op low en speelde het spel vloeiend. ik wil dus de graphics omlaag zetten maar het spel zet ze iederekeer weer terug weet iemand hoe je de graphics terugzet ????
Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534911 heey ik heb vandaag voor de 2e keer gta geinstaleerd. alleen het spel heeft alle graphics op medium gezet, waardoor het spel om de 5 seconden, 5 seconden blijft staan maar de vorige keer stond alles op low en speelde het spel vloeiend. ik wil dus de graphics omlaag zetten maar het spel zet ze iederekeer weer terug weet iemand hoe je de graphics terugzet ???? Je moet de instellingen 'apply-en' d.m.v. de spatiebalk geloof ik. Leuke avatar heb je trouwens. Bewerkt: 19 november 200915 jaren door MrKooKie
Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534918 ik adviseer je om de -memrestrict fix te proberen, dit klinkt meer als memory leaking dan als echte lag.
Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534919 Of gta.set verwijderen in documenten/San anderas user files. Zorgt ervoor dat alle gewijzigde instellingen worden verwijderd, maar ik weet niet of de graphics dan automatisch op low worden gezet.
Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534920 Of gta.set verwijderen in documenten/San anderas user files. Zorgt ervoor dat alle gewijzigde instellingen worden verwijderd, maar ik weet niet of de graphics dan automatisch op low worden gezet. En dat werkt bij gta 4 ?? Wow, dat bestandje doet ook echt alles..
Geplaatst: 19 november 200915 jaren Auteur comment_1534933 ik adviseer je om de -memrestrict fix te proberen, dit klinkt meer als memory leaking dan als echte lag. thanx ik zal het eens proberen!
Geplaatst: 19 november 200915 jaren comment_1534940 Of gta.set verwijderen in documenten/San anderas user files. Zorgt ervoor dat alle gewijzigde instellingen worden verwijderd, maar ik weet niet of de graphics dan automatisch op low worden gezet. geef op zijn minst een beetje logisch advies GTA4 draait op een totaal andere engine(alhoewel er wat gelijkenissen zijn) dus dat bestand bestaat niet meer.
heey
ik heb vandaag voor de 2e keer gta geinstaleerd.
alleen het spel heeft alle graphics op medium gezet,
waardoor het spel om de 5 seconden, 5 seconden blijft staan
maar de vorige keer stond alles op low en speelde het spel vloeiend.
ik wil dus de graphics omlaag zetten maar het spel zet ze iederekeer weer terug
weet iemand hoe je de graphics terugzet ????