Geplaatst: 24 november 200915 jaren comment_1537780 Ik heb een tekening gescant naar de pc. En zou je in photoshop met iets kunnen doen dat al het wit in de tekening ineens transparant wordt, dat je de witte vakken niet altijd moet selecteren en verwijderen. Zou wel best handig zijn..
Geplaatst: 24 november 200915 jaren comment_1537787 Er zijn verschillende opties, hieronder de meest gebruikte/simpele: Optie 1 > Open je scanafbeelding > Maak nieuwe laag van je afbeelding (CRTL J of APPLE J) > Gebruik in je toolbox de Magic Wand Tool / Toverstafje. > Klik op het witte en verwijder het (backspace) > Bovenin kan je eventueel bij tolerence de dichtheid van het veld aanpassen zodat hij meer of midner wit pakt > Verwijder of zet de onderste laag uit Optie 2: > Open je scanafbeelding > Maak nieuwe laag van je afbeelding (CRTL J of APPLE J) > Selecteer in je Library je afbeelding > Ga naar Select > Color range > Klik met je pipet die je te zien krijgt op het witte > Met de schakelaar op dat schermpje kan je de hoeveelheid dat hij pakt aanpassen > Druk op OK > Verwijder of zet de onderste laag uit Succes!
Geplaatst: 24 november 200915 jaren comment_1537798 Als je Illustrator hebt raad ik dat programma aan.
Geplaatst: 30 november 200915 jaren Auteur comment_1541688 Er zijn verschillende opties, hieronder de meest gebruikte/simpele: Optie 1 > Open je scanafbeelding > Maak nieuwe laag van je afbeelding (CRTL J of APPLE J) > Gebruik in je toolbox de Magic Wand Tool / Toverstafje. > Klik op het witte en verwijder het (backspace) > Bovenin kan je eventueel bij tolerence de dichtheid van het veld aanpassen zodat hij meer of midner wit pakt > Verwijder of zet de onderste laag uit Optie 2: > Open je scanafbeelding > Maak nieuwe laag van je afbeelding (CRTL J of APPLE J) > Selecteer in je Library je afbeelding > Ga naar Select > Color range > Klik met je pipet die je te zien krijgt op het witte > Met de schakelaar op dat schermpje kan je de hoeveelheid dat hij pakt aanpassen > Druk op OK > Verwijder of zet de onderste laag uit Succes! Ja dat weet ik ook dat je dat kan, maar dan moet je met dat toverstafje nog eens in alle klein vakjes dat wit weg nemen , en daarom vroeg ik of iemand iets wist waardoor in 1 keer alle wit in de tekening veranderd wordt in transparant... (Ik maak namelijk een stripverhaal, ik heb het naar de pc gescant en wil het nu inkleuren met de computer) Bewerkt: 30 november 200915 jaren door Talietje
Geplaatst: 30 november 200915 jaren comment_1541703 Optie 2: > Open je scanafbeelding > Maak nieuwe laag van je afbeelding (CRTL J of APPLE J) > Selecteer in je Library je afbeelding > Ga naar Select > Color range > Klik met je pipet die je te zien krijgt op het witte > Met de schakelaar op dat schermpje kan je de hoeveelheid dat hij pakt aanpassen > Druk op OK > Verwijder of zet de onderste laag uit Deze manier. En als je dan dingen teveel hebt geselecteerd pak je even snel de lasso tool. Als je daar te lui voor bent, geef het dan meteen op!
Geplaatst: 30 november 200915 jaren comment_1541706 Ja dat weet ik ook dat je dat kan, maar dan moet je met dat toverstafje nog eens in alle klein vakjes dat wit weg nemen , en daarom vroeg ik of iemand iets wist waardoor in 1 keer alle wit in de tekening veranderd wordt in transparant... (Ik maak namelijk een stripverhaal, ik heb het naar de pc gescant en wil het nu inkleuren met de computer) Dan zal dit beter zijn voor je: Ga naar "select" en klik op "Color Range". Daarna opent er een venster en kan je met de pipet een kleur kiezen, klik op het wit en zet daarna de fuzziness redelijk laag, zo selecteer je geen andere kleuren mee. Daarna kan je het gewoon verwijderen of de selectie omkeren en de tekening kopiëren/plakken. Mvg, BV_1993 Bewerkt: 30 november 200915 jaren door BV_1993
Ik heb een tekening gescant naar de pc.
En zou je in photoshop met iets kunnen doen dat al het wit in de tekening ineens transparant wordt, dat je de witte vakken niet altijd moet selecteren en verwijderen.
Zou wel best handig zijn..