Geplaatst: 2 december 200915 jaren comment_1542861 Beste forumgebruikers, Ik heb wat met mijn vriend gepraat, en hij zei dat hij opzoek was naar een PC en hij vroeg of ik hem wilden helpen. De computer mag zelfbouw zijn, maar ook zo'n kant en klare zoals je die in de winkel zou vinden. De volgende dingen moeten er op/in zitten: Een Dualcore processor (1 of 2 processors/processor) Windows I7 Indien kant en klaar, dan moet hij van het merk HP of Dell zijn Zoveel mogelijk werkgeheugen in RAM geheugen Ik ben benieuwd wat jullie kunnen samenstellen of vinden. Iniedergeval, heel erg bedankt!
Geplaatst: 2 december 200915 jaren Auteur comment_1542864 Hoe duur mag het zijn? Btw. Windows I7 ?? xD Dat zij hij er niet bij. Dus kijk maar hoe duur hij wordt. Het is toch Windows I7? Of anders de nieuwste Windows, ik dacht Windows 7 of I7. Bewerkt: 2 december 200915 jaren door FireFighter
Geplaatst: 2 december 200915 jaren comment_1542882 Ik vind je lijstje persoonlijk niet echt duidelijk. Een Dualcore processor (1 of 2 processors/processor) Windows I7 Indien kant en klaar, dan moet hij van het merk HP of Dell zijn Zoveel mogelijk werkgeheugen in RAM geheugen mag het ook een Quad Core of core i7 zijn? Het is Windows 7, niet i7. ok, al is een custom built PC altijd beter dan een merk-pc voor dezelfde prijs met zoveel mogelijk ram-geheugen (rond de 16 gig) ben je niets, 4 gigabyte is zat. En we kunnen echt niet beginnen samenstellen zonder budget. Je kan een dual core systeem van 500 euro samenstellen, of één van 1000. Je vraagt dus best even zijn maximaal budget.
Geplaatst: 2 december 200915 jaren comment_1542884 Ik ben er vanuit gegaan dat hij er niet op gaat gamen, maar dat de PC bedoelt is voor werken. Ik heb daarom zoals gevraagd een snelle Dual Core genomen met, ook zoals gevraagd, veel geheugen. Er zit een budget grafische kaart bij omdat er niet op gegamed gaat worden neem ik aan, anders moet je een andere grafische kaart erbij nemen. Er ontbreekt een behuizing, deze moet hij zelf erbij kiezen in zijn eigen smaak. Ook het OS ontbreekt, omdat ik niet weet elke versie hij wilt. (32 of 64 bits0 Windows 7 is verkrijgbaar in OEM uitvoering vanaf 77,77. De PC is samengesteld op alternate.nl
Geplaatst: 4 december 200915 jaren Auteur comment_1543496 Ik ben er vanuit gegaan dat hij er niet op gaat gamen, maar dat de PC bedoelt is voor werken. Ik heb daarom zoals gevraagd een snelle Dual Core genomen met, ook zoals gevraagd, veel geheugen. Er zit een budget grafische kaart bij omdat er niet op gegamed gaat worden neem ik aan, anders moet je een andere grafische kaart erbij nemen. Er ontbreekt een behuizing, deze moet hij zelf erbij kiezen in zijn eigen smaak. Ook het OS ontbreekt, omdat ik niet weet elke versie hij wilt. (32 of 64 bits0 Windows 7 is verkrijgbaar in OEM uitvoering vanaf 77,77. De PC is samengesteld op alternate.nl Dit moet lukken, bedankt!
Beste forumgebruikers,
Ik heb wat met mijn vriend gepraat, en hij zei dat hij opzoek was naar een PC en hij vroeg of ik hem wilden helpen.
De computer mag zelfbouw zijn, maar ook zo'n kant en klare zoals je die in de winkel zou vinden.
De volgende dingen moeten er op/in zitten:
Ik ben benieuwd wat jullie kunnen samenstellen of vinden. Iniedergeval, heel erg bedankt!