June 13, 200520 yr Hej, Als ik word achtervolgt, word ik aldoor dood gemept door die motor agenten die op me moterkap springen Wat nu?
June 13, 200520 yr Die agenten moet je dus van je wagen afschieten, zo moet je alle achtervolgers van je afhouden, totdat er een einde komt aan de achtervolging.
June 16, 200520 yr Zoals patrickw al zei moet je de agenten van je wagen schieten. Op het laatste spring er eentje op die je er niet kan afschieten, die wordt konfittie door de schroeven van een politieheli. :ph34r:
June 16, 200520 yr Zoals patrickw al zei moet je de agenten van je wagen schieten. Op het laatste spring er eentje op die je er niet kan afschieten, die wordt konfittie door de schroeven van een politieheli. :ph34r: Ja,en dat laatste:Wow ,das echt een van de mooiste filmpjes die je te zien krijgt in gta sanandreas!Wat ik het allermooiste filmpje vond was toch wel bij de missie in los santos (big smoke)-Just Business. Edited June 16, 200520 yr by *****MARCO*****
Hej, Als ik word achtervolgt, word ik aldoor dood gemept door die motor agenten die op me moterkap springen
Wat nu?