Jump to content
Geplaatst:
comment_155262

ik heb een ati radeon 9200 SS Series en heb de laatste drives ingestalleerd en ik zie de mensen in het spel wel maar achter een tijdje (4sec) verdwijnen ze en zie ik kleine deeltjes van hun lichaam

Featured Replies

Geplaatst:
comment_155273

Heb je directX geinstalleerd vanaf gta sa dvd? zoniet probeer dat is, anders hoe saan je instellingen, ik heb het soms ook nog maar dat is als er 50mensen staan en dan is er bv. 1 geblokt...denk dat dat te maken heb met wat je videokaart aankan?!

succes

Geplaatst:
comment_159981

Ik heb de ATI Radeon 9200 mobility

en ik heb de Omega 4.10 drivers gebruikt, die losten dat probleem op.

zijn normaal ook beschikbaar voor de niet-laptop kaarten...

Geplaatst:
comment_161711

ik heb ook de ATI radeon 9200 SE maar alles gaat goed behalve dat de popetjes soms verdwijnen en ik heb soms problemen met geluid(maar dat heeft niets met mijn videokaart te maken)

maar voor de rest draait hij gewoon goed. kan iemand ons helpen pleas

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.