Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Dini en Dudb werken niet meer.

Geplaatst:

Hallo,

Een tijd geleden is mijn laptop stukgegaan, sinds dien werk ik op een andere PC. Maar daar is een probleempje mee, want dini en dudb werken daar niet!. Er worden wél files aangemaakt van de gebruiker(bij bijv. loginsysteem) maar de score/money/stats worden gewoon niet opgeslagen. Het vervelende is dat ik dit met alles heb wat met dini/dudb werkt. Ik heb het hele circus al geprobeerd(deïnstalleren, opnieuw installeren, verplaatsen, hernoemen enz.) maar het lukt maar niet. Wie herkend dit en kan mij helpen?

sean5874

Featured Replies

Geplaatst:

Ik denk niet dat het aan Dini of Dudb ligt, maar gewoon aan je script. Weet je zeker dat je daar geen fouten in hebt zitten?

Geplaatst:
  • Auteur

Ik denk niet dat het aan Dini of Dudb ligt, maar gewoon aan je script. Weet je zeker dat je daar geen fouten in hebt zitten?

Ik wou dat het aan me script lag, maar het is echt dini/dudb, want ik heb nu zo'n 10 login-scripts gedownload en ze werken allemaal niet. Ook bank-scriptts die dini/dudb gebruiken werken niet meer :( . Bovendien zijn me script error-loos.

Bewerkt: door sean5874

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb de laatste versies gedownload, nog steeds geen resultaat. Om duidelijk te zijn heb ik even een screen geupload. Toen ik dis-connecte, had ik 100 dollar. Zoals je ziet, slaat het systeem de variable niet op en blijft het 0. Echter, als ik handmatig 0 verander in 200000 wordt dit wel geladen. Hier zie je de screen:

nieuwwindowsbitmapafbee.png

Bewerkt: door sean5874

Geplaatst:

Ik weet niet zeker of het daarmee is opgelost, maar kijk eens na of je het systeem wel de rechten heeft om in de bestanden te mogen schrijven, want als het op je vorige laptop wel werkte dan ligt het waarschijnlijk daar aan.

Als dat niet werkt, post dan eens je script in OnplayerDisconect.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.