Geplaatst: 28 januari 201015 jaren comment_1579249 Omdat er nog geen topic hier is en dit stukje forum redelijk in coma lijkt, blaas ik er wat leven in. Dus plaats hier je avonturen van je vorige match of van de Free Mode.
Geplaatst: 28 januari 201015 jaren comment_1579687 ik werd dood geschoten toen ik in een heli vloog, door een snipereaar van ondere... RECHT DOOR HET RAAMPJE Bewerkt: 28 januari 201015 jaren door Crusher!!
Geplaatst: 29 januari 201015 jaren Auteur comment_1579746 Ik heb gewoon 2 mensen in 2 schoten gekilled die in een auto reden met een sniper best ver van mij vandaan.
Geplaatst: 5 februari 201015 jaren comment_1584131 Ik heb gewoon 2 mensen in 2 schoten gekilled die in een auto reden met een sniper best ver van mij vandaan. koop ene lolly en ga het vieren Waar slaat dat nou op? De laatste match die ik heb gespeeld was afgelopen zondag met mijn clan. Was erg leuk en we hebben heli gevechten gedaan en nog veel meer.
Geplaatst: 10 februari 201015 jaren comment_1586767 Laat dit geen spamtopic worden jongens... Kom met leuke, serieuse, grappige verhalen die je hebt meegemaakt terwijl je GTA IVMP aan het spelen was. Bij nutteloos gepraat gaat hier een slot op, en ik heb er nog genoeg...
Geplaatst: 10 februari 201015 jaren Auteur comment_1586947 Net met Booze T gespeeld, gezellige vent. Je kent hem misschien van zijn YouTube video's. ik mocht oefenen met het neerknallen van heli-piloten op hem. Toen moest ik eten. Maar ik heb wel gemerkt dat ik niet meer bang hoef te zijn voor mensen die mij willen platrijden op airport indien ik een M4 oid heb: Ik kan iemand met enkele kogels killen en nog tijd hebben om de auto te ontwijken. Straks eens oefenen op Amerikaantjes die wel terugschieten terwijl ze schelden.
Geplaatst: 11 februari 201015 jaren comment_1587389 ik werd dood geschoten toen ik in een heli vloog, door een snipereaar van ondere... RECHT DOOR HET RAAMPJE Dat had ik ook een keer
Omdat er nog geen topic hier is en dit stukje forum redelijk in coma lijkt, blaas ik er wat leven in.
Dus plaats hier je avonturen van je vorige match of van de Free Mode.