Geplaatst: 7 februari 201015 jaren comment_1585558 heey ik heb gisteren crysis warhead gekocht bij de dixons geinstaleerd en gespeeld tot aan het gedeelte bij het ijs na de tunnel (ken je vast niet) nu wilde ik het vandaag weer opstarten en het blijft een zwart scherm ik draaide het op gamer setting (dus draaide het met gemak) iemand een idee waardoor het komt?
Geplaatst: 7 februari 201015 jaren comment_1585564 heey ik heb gisteren crysis warhead gekocht bij de dixons geinstaleerd en gespeeld tot aan het gedeelte bij het ijs na de tunnel (ken je vast niet) nu wilde ik het vandaag weer opstarten en het blijft een zwart scherm ik draaide het op gamer setting (dus draaide het met gemak) iemand een idee waardoor het komt? Je bedoelt die enorme Alien aan de ingang van die tunnel zeker. Bij mij is het ook gecrasht daar, maar ik kon het wel opnieuw opstarten. Geeft het een foutmelding?
Geplaatst: 7 februari 201015 jaren comment_1585566 lukt new game wel? Zo ja, dan heb je een kapotte savegame.
Geplaatst: 8 februari 201015 jaren Auteur comment_1585723 lukt new game wel? Zo ja, dan heb je een kapotte savegame. ik bedoel van: het ea logo komt niet niks komt. misschien weer proberen en dan een uurtje laten opstarten misschien wacht ik te kort ? Misschien verhelpt dit patch het wel. ik ga eve je DIT patch testen op een wonderlijke manier werkt ie weer ea kwam er binnen 3 seconden op (heb niks gedaan) Bewerkt: 8 februari 201015 jaren door dannyrobijnfifa
heey
ik heb gisteren crysis warhead gekocht bij de dixons
geinstaleerd en gespeeld tot aan het gedeelte bij het ijs na de tunnel (ken je vast niet)
nu wilde ik het vandaag weer opstarten en het blijft een zwart scherm
ik draaide het op gamer setting (dus draaide het met gemak)
iemand een idee waardoor het komt?