Jump to content
Geplaatst:
comment_1592714

Hallo beste mensen,

Ik heb een vraag, ik speel namelijk met mijn frame limiter op uit, maar hierdoor gaan een bepaald aantal dingen niet, tot heel moeilijk, bijvoorbeeld het vliegen door wolken, en het duiken en onder water zwemmen. Als ik hem weer aan zet, gaat dit echter wel.

Weet iemand waar dit aan ligt? Of hoe dit verholpen kan worden?

Gr. Peter

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1592767

Zet hem uit.

Het ziet er niet zo mooi uit, het loopt wat minder soepeltjes.

Maar als hij daardoor beter doet dan is voor mij zo een keuze snel gemaakt.

Geplaatst:
comment_1592943

De Frame Limiter uitgeschakeld kan een aantal voordelen bieden, maar ook nadelen. In het geval van het (onder water) zwemmen raad ik je aan om 'm dan even weer aan te zetten. Sommige Oysters zijn namelijk lastig te halen met de Frame Limiter uit - je zal dan te weinig lucht hebben, ook al heb je al 100% Lung Capacity. Met de Frame Limiter dan even aan zal je merken dat die Oysters weer heel makkelijk te bereiken zijn. Er kleven echter meer voordelen dan nadelen aan het uitschakelen van de Frame Limiter. Als je er teveel problemen mee hebt zet je 'm gewoon aan. ^_^

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.