Geplaatst: 19 februari 201016 jaren Ik heb zojuist GTA IV gekocht, maar het spel werkt voor geen meter... Ik zie enkel lantaarnpalen en soms een huis of een deel van een brug... Dat terwijl ik een best goede computer heb, met 2.1 GHz processor en een 4500 MHD grafische kaart. Wat kan het probleem zijn?
Geplaatst: 19 februari 201016 jaren Het antwoord is simpel. Je computer is niet goed genoeg voor IV Misschien werkt het als je de instellingen op low zet?
Geplaatst: 19 februari 201016 jaren Auteur Het antwoord is simpel. Je computer is niet goed genoeg voor IV Misschien werkt het als je de instellingen op low zet? Hoe?
Geplaatst: 19 februari 201016 jaren Start -> Instellingen Edit: Jij speelt op de pc dan is het volgens mij escape -> instellingen Bewerkt: 19 februari 201016 jaren door Kenny-Petrovic
Geplaatst: 19 februari 201016 jaren Hij kan de instellingen wel op low gaan zetten, maar dan is het nog steeds een No-Go. De PC is gewoon veel te slecht.
Ik heb zojuist GTA IV gekocht, maar het spel werkt voor geen meter... Ik zie enkel lantaarnpalen en soms een huis of een deel van een brug... Dat terwijl ik een best goede computer heb, met 2.1 GHz processor en een 4500 MHD grafische kaart.
Wat kan het probleem zijn?