Jump to content
Geplaatst:
comment_1597408

Als je vanochtend naar www.rockstargames.com/V surfde kreeg je een filmpje van een hamster te zien die op posters uit GTA San Andreas te zien was. (Hamster Love 2)

Misschien vergezocht maar ik vond het toch de moeite waard op te posten :puh:

BRON

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1597421

Er staat ook dat de site alleen vanochtend bestond. :puh: Ziet er wel grappig uit, maar hoe komen ze op het Seagull Theater in Londen? (= iets ander onderwerp, maar dat stond in dat nieuwsberichtje)

Geplaatst:
comment_1597442

maar hoe komen ze op het Seagull Theater in Londen?

Dat was het theater vermeld onderaan de VC-affiche die zoveel ophef met zich meebracht :7 .

The Seagull Theatre is daarentegen ook wel in LC zelf te vinden...

Geplaatst:
comment_1597453

Dit is niet fake, kijk naar mijn bron.

Welke bron? de bron bestaat niet (meer). Al die vage gamewebsites nemen allemaal de nieuwsberichten over, maar niemand heeft een screenshot ofzo. Zeer vaag.

Mocht er echt wat bekend zijn en mocht ik wat horen van Rockstar Games dan kan je het natuurlijk op GTAGames.nl lezen.

Geplaatst:
comment_1597455

Dit is niet fake, kijk naar mijn bron.

Ik zou Gamed.nl niet te snel als een "bron" omschrijven, maar inderdaad, in dit geval lijken ze het 'ns bij het rechte eind te hebben (tenminste, wat het filmpje betreft). Er zijn meer mensen die claimen het gezien te hebben. Op het bewuste filmpje op Youtube zijn ook GTA V-reacties uit diverse landen gekomen.

Het doet me een beetje denken aan het eerste "artwork" van GTA III dat DMA Design kort na de release van GTA2 op hun website plaatste:

gallery_536_8_1058.gif

Geplaatst:
comment_1597485

wat me trouwens ook opvalt, als titel van het filmpje, er staat hampster het knaagdier is in het engels echter afaik gewoon hamster, dit is ook geen gewonte typfout, want de p zit bij geen in de buurt

Geplaatst:
comment_1597494

wat me trouwens ook opvalt, als titel van het filmpje, er staat hampster het knaagdier is in het engels echter afaik gewoon hamster, dit is ook geen gewonte typfout, want de p zit bij geen in de buurt

Rockstar? Rockster

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.