Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599491 hoe kom je in het verboden land zonder politie achter me aan?
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599511 Ten eerste door gewoon verder te komen in de verhaal lijn. Maar al je daar nog niet ben werkt de cheat verwijder wanted level ( 267 555 0150 - (COP 555 0150) )misschien. ik weet niet zeker of 't werkt want ik heb nooit gecheat in gta 4 ( je kan sommige Achievements namelijk niet meer halen (wel weer als je nieuwe game start volgens mij)) hier staan alle cheats: http://nl.wikigta.org/wiki/Cheats_%28GTA_IV%29 Verder kan ik geen optie bedenken maar 't kan wel zijn dat als je meteen weer nieuwe politie krijgt Cylas P.s. welkom op 't forum Bewerkt: 1 maart 201015 jaren door Cylas
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599516 Dit is moeilijk maar het kan... Ga via de loopbrug die onder de Algonquin Bridge hangt met bijv een moter, als je nu over deze hele loopbrug heen gaat kom je op Algonquin Om op de loopbrug te komen ga je hier onder de brug door om zo op de trap te komen die naar de loopbrug gaat Als je langs de LCPD bent gegaan die op de brug staan zal je een wanted level krijgen en zal de LCPD je proberen te doden. Hopelijk snap je het Bewerkt: 1 maart 201015 jaren door PrioXCoMBo
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599518 Helaas heb je geen andere mogelijkheid dan de verhaallijn te spelen, want als je de wanted level kwijt code doet komt het gewoon terug.
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599526 Probeer een heli te stelen op het vliegveld hellemaal rechts op de map, je kan altijd over de hekken komen hoe dan ook. Maar of er heli´s staan als je in Broker bent dat weet ik niet.
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599546 Probeer een heli te stelen op het vliegveld hellemaal rechts op de map, je kan altijd over de hekken komen hoe dan ook. Maar of er heli´s staan als je in Broker bent dat weet ik niet. Nee, er staan geen heli's op de Airport.. Alleen hier.. Klik ( SnapMap ) En deze is enkel te krijgen naar dat je alle Flying Rats hebt gedood of de cheat van de Annihilator hebt gebruikt(359 555 0100 - (FLY 555 0100)) Bewerkt: 1 maart 201015 jaren door PrioXCoMBo
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599556 Annihilator Geen helikopters in de Airport? Wat je natuurlijk ook kunt doen is gewoon met een auto de SUbway-lijn blijven volgen en er in North Holland er terug uitkomen .
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599578 Annihilator Geen helikopters in de Airport? Wat je natuurlijk ook kunt doen is gewoon met een auto de SUbway-lijn blijven volgen en er in North Holland er terug uitkomen . Die staan er toch alleen in MP ?
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599605 Helaas heb je geen andere mogelijkheid dan de verhaallijn te spelen, want als je de wanted level kwijt code doet komt het gewoon terug. net als banaandaan zegt denk ik ook dat de enige mogelijk heid is om daar te komen de verhaallijn verder te spellen
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599613 hoe kom je in het verboden land zonder politie achter me aan? Je krijgt toegang tot Algonquin als je de missie Blow your Cover van Elizabeta Torres hebt voltooid.
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599644 En deze is enkel te krijgen naar dat je alle Flying Rats hebt gedood of de cheat van de Annihilator hebt gebruikt(359 555 0100 - (FLY 555 0100)) Nou dat is niet helemaal waar...\ Ik heb nog geen EEN flying rat gedood en ook geen annihilator cheat gebruikt, maar hij staat er toch.. Bewerkt: 1 maart 201015 jaren door faex
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599655 Annihilator Geen helikopters in de Airport? Wat je natuurlijk ook kunt doen is gewoon met een auto de SUbway-lijn blijven volgen en er in North Holland er terug uitkomen . Nu ben je toch echt fout, er zijn geen helikopters op 't vleigvwld, aleeen in MP, zou iemand misschien wat foto's kunnen make van dit eiland, ken het namelijk helemaal niet.
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599668 http://images.google.nl/images?hl=nl&gbv=2&tbs=isch%3A1&sa=1&q=GTA+IV+Algonquin&aq=f&oq=&start=0 Hier staan een aantal foto's van Algonquin ( het middelste eiland ) http://images.google.nl/images?hl=nl&source=hp&q=GTA+IV+Alderney&gbv=2&aq=f&oq= En hier staan een aantal foto's van Alderney ( het aller linkse eiland )
Geplaatst: 1 maart 201015 jaren comment_1599751 Nu ben je toch echt fout, er zijn geen helikopters op 't vleigvwld, aleeen in MP, zou iemand misschien wat foto's kunnen make van dit eiland, ken het namelijk helemaal niet. Nu ben jij toch even fout, want als ik in SP een gevecht wil met de politie ga ik mijn Annihilator altijd hier halen... hij staat er dus wel en altijd, dat zou misschien kunnen liggen aan het feit dat ik mijn IV uit heb, maar daarvoor stond hij er toch ook al hoor.
hoe kom je in het verboden land zonder politie achter me aan?