Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (â‹®) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1614972

Hallo allemaal,

Ik zou wel een paar schoenen willen ontwerpen en bestellen op de website van Nike (Nike iD). Heeft iemand anders hier ervaring mee gehad? Vallen Nike schoenen ook niet altijd kleiner uit? Want ik heb maat 43, en heb in een winkel een keer Nike-schoenen gepast die maat 45 waren, omdat maat 43 te klein was van die schoen.

EDIT: Sorry voor de dubbelpost, ging per ongeluk..

Bewerkt: door GTAgangsta

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1615095

Je kunt gewoon naar de site gaan, een schoen uitkiezen en ontwerpen. Daarna kun je ze bestellen. Ik heb zelf Nike's gehad en die vielen in ieder geval niet klein uit.

PS. Ik heb al iets van twintig Nike AirMax ontworpen. Alleen willen mijn ouders ze niet betalen :-( . En ik zelf spaar voor een nieuwe computer.

Bewerkt: door LSDesign

Geplaatst:
comment_1615600

Kies op die site dan gewoon eerst een model schoen uit, en ga dan stiekem eerst naar een winkel waar ze dat model schoen verkopen om de goede maat op de meten. Zo weet je zeker dat je de goede maat besteld.

Let er wel op dat je het goede type schoen past. Maatje 45 BB (BasketBall) wil nog wel eens groter/kleiner uitvallen dan bijvoorbeeld maatje 45 SB (SkateBoarding). "Stiekem" gaan passen is er niet bij, want die winkel kan je toch niet verplichten om ze te kopen en je kent die mensen toch niet. Het leukst is om 't ze gewoon recht in 't gezicht te zeggen :7.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.