Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1631388

En al deze loze reacties van het hele rijtje hierboven zijn niet nodig! Als een topic in jouw opinie onzinnig is, reageer er dan ook niet op of ik pak je op voor postboosten. :duh: Dit soort zaken hoor je gewoon te melden via het report systeem. De topicstarter is net nieuw hier, give him a break.

@ kevinbruinewoud: Mooi voor je dat je bijna een 360 kan kopen, een prima console om IV op te spelen. Het is je gegund! Dit soort info kan je echter beter in je profiel neerzetten, of in je ledenstatus. Nog een plek om het te laten zien: Je signature! :tu: Beide zijn via je account te benaderen, klik maar op je naam rechts bovenaan en kijk eens gerust rond wat je nog meer kan doen met je profiel. Dit topic sluit ik nu, voordat je nog meer loze reacties krijgt.

Namens de hele crew nog even, welkom op het forum! :dans: Altijd goed om een nieuwe GTA enthousiasteling te zien joinen. ;)

Gast
Dit onderwerp is gesloten.

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.