Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Hallo, Ik heb een radio met 5.1 speakers, alleen daar zit achterop zo'n rode en zwarte ingang op voor audio. Nu wil ik me (toekomstige)laptop gaan aansluiten op die radio via dit kabeltje. Maar kan ik daar dan 5.1 door sturen?(en kan dat? ) Of gewoon 2.0/2.1. Het is deze radio: Ja, het is oude, weet ik Maar werkt goed en geeft donders geluid Niet door mij gemaakt. De hele achterkant. Wel door mij gemaakt. Dit is dus de aansluiting. Ook door mij gemaakt. Bewerkt: 7 mei 201016 jaren door Kryziek
Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Auteur Maar waarom is het dan 5.1 ? (eingelijk 5.2 want hij heeft 2 actieve subwoofers xD ) En als ik er 2.1 2.0 in stop. Zet hij het dan om in 5.1 oid? Dat ding is niet voor niets 5.1.
Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Het apparaat zelf kan 5.1 afspelen, dus als je een 5.1 cd pakt zal deze in 5.1 worden afgespeelt. Er zijn alleen niet de juiste poorten opgezet om ook 5.1 het apparaat in te brengen. Wel zal dit stero geluid omgezet worden in surround, maar dat is minder goed dan wanneer je daadwerkelijk surround levert.
Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Auteur Dus als ik het geluid van me laptop door stuur via die kabel zet hij het om in 5.1 Moet ik dan 2.1 sturen? of 5.1 (kan dat wel eens via die kabel?) Ik ga binnenkort verhuizen en dan hoef (als hij toch maar geluid naar 2 boxen stuurt) niet allemaal kabels weg te werken etc.
Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Je Laptop moet 2.0 leveren, anders komt het grootste gedeelte van het geluid je versterker nooit binnen, aangezien je kabels alleen in staat zijn tot 2.0.
Geplaatst: 7 mei 201016 jaren Koop een fatsoenlijke set. 5.1 bij dit soort sets is een mythe, het is gewoon stereo over 5 speakers.
Geplaatst: 8 mei 201016 jaren Auteur Ik heb gisteren me andere 3 boxjes ook maar eens aan gesloten en een cd'tje gedraaid in zogenaamd 5.1, maar het klinkt allemaal dof. Ik hou het wel bij 2.0, klinkt veel beter.
Geplaatst: 9 mei 201016 jaren Ik heb dezelfde kabel voor 2 euro gekocht in Beverwijk. Je kan hem ook veel goedkoper krijgen via Dealextreme.com
Geplaatst: 9 mei 201016 jaren Auteur Die was enkel als voorbeeld Hoe heet zo'n kabel eingelijk? "3.5 jack naar tulp" ?? xD
Geplaatst: 9 mei 201016 jaren Die was enkel als voorbeeld Hoe heet zo'n kabel eingelijk? "3.5 jack naar tulp" ?? xD http://www.display.nl/vmchk/Audio-video/Kabel-audio/Audiokabel-tulp-35mm.html
Hallo,
Ik heb een radio met 5.1 speakers, alleen daar zit achterop zo'n rode en zwarte ingang op voor audio.
Nu wil ik me (toekomstige)laptop gaan aansluiten op die radio via dit kabeltje.
Maar kan ik daar dan 5.1 door sturen?(en kan dat?
)
Of gewoon 2.0/2.1.
Het is deze radio:
Ja, het is oude, weet ik
Maar werkt goed en geeft donders geluid 
Bewerkt: door Kryziek