Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1652263

tjeez, hoe maken jullie die dingen??

vind het machtig met die kleuren! voor mij een 8/10 waard!

Hoe je dit maakt? Nou de meesten hebben een eigen styl al sommigen zijn goed in abstract en anderen weer in fractal. Je moet gewoon veel Tutorials volgen daar leer je heel veel van dan probeer je eens wat zonder een tutorial en ldan zie je wel wat er uit komt. Zo door en door blijven oefenen. als ik mijn oudste en mijn nieuwere vergelijk dan zie je veel verschil.

Geplaatst:
comment_1652776

Zeer mooi werk Jeremy, ik heb toch een paar minpuntjes:

* ik vind dat de sig iets te hoog is in vergelijking met de breedte van de sig, ofwel maak je hem iets breeder, ofwel is lager.

* volgens mij was het mooier geweest als je de tekst aan de linkerkant van de render gezet zou hebben, ik vind hem nu aan de rechterkant niet echt zo mooi passen, maar dit is nattuurlijk mijn mening. :)

* als laatste minpuntje: de border, volgens mij was een gewone border ook een beetje mooier geweest, 1 of 2 px zwart :)

dit zijn maar kleine minpuntjes ondanks deze toch nog een 8,5/10

& keep up the good work ;)

Bewerkt: door xLogiCx

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.