June 1, 201015 yr Hoe maak ik dat hij kijkt of de inhoud van een string Hallo! is en dan een melding geeft: De tekst was goed!
June 1, 201015 yr Je kunt dit gemakkelijk doen met strcmp, die returnt 0 als de string correct is. if(!strcmp(HIER_JOUW_STRING_VAR,"Hallo!",true)) SendClientMessage(playerid,KLEURTJE_HIER,"De tekst was goed!"); Edited June 1, 201015 yr by GTAguillaume
June 1, 201015 yr Author Je kunt dit gemakkelijk doen met strcmp, die returnt 0 als de string correct is. if(!strcmp(HIER_JOUW_STRING_VAR,"Hallo!",true)) SendClientMessage(playerid,KLEURTJE_HIER,"De tekst was goed!"); SUPER, SUPER, SUPER BEDANKT!!!
June 4, 201015 yr Als je dat dat in OnPlayerText plakt en de variabele veranderd moet het helemaal goed komen
Hoe maak ik dat hij kijkt of de inhoud van een string Hallo! is en dan een melding geeft:
De tekst was goed!