Geplaatst: 3 juni 201015 jaren comment_1665903 Hey allemaal, Ben net even bezig geweest met PS en heb het volgende gemaakt. Ik wist alleen geen lijpe dingen met Triple H (de worstelaar in het midden) te doen? Heeft iemand tips om dit mooi prominent in beeld te brengen?
Geplaatst: 3 juni 201015 jaren comment_1665939 Misschien een soort explosie/vuur effect zoals ik in deze signature gedaan had.
Geplaatst: 4 juni 201015 jaren Auteur comment_1666479 Misschien een soort explosie/vuur effect zoals ik in deze signature gedaan had. OK cool, heb jij daar ook toevallig een tutorial van? Misschien iemand anders nog tips of comments?
Geplaatst: 4 juni 201015 jaren comment_1666792 Het is een beetje eentonig.. Probeer écht een duidelijk contrast aan te brengen.
Geplaatst: 5 juni 201015 jaren Auteur comment_1667141 Het is een beetje eentonig.. Probeer écht een duidelijk contrast aan te brengen. Wat bedoel je hier precies mee? Het is de bedoeling dat de gast in het midden het focus punt is zeg maar, of bedoel je dat niet?
Geplaatst: 5 juni 201015 jaren comment_1667146 Het is denk ik je bedoeling geweest om de aandacht naar dat gozertje te brengen. Echter, als ik er naar kijk, zie ik als eerste dat rode geval. Als je echt de aandacht naar hem wilt brengen, kun je hem het beste in kleur houden, en die rode vlag in zwart wit. Misschien nog wat light-textures om hem heen, en dan wordt de aandacht wat meer naar het midden getrokken.
Hey allemaal,
Ben net even bezig geweest met PS en heb het volgende gemaakt.
Ik wist alleen geen lijpe dingen met Triple H (de worstelaar in het midden) te doen?
Heeft iemand tips om dit mooi prominent in beeld te brengen?