Geplaatst: 5 juni 201014 jaren comment_1667097 hey srry dat ik zoveel vragen stel maar die servermaken is best moeilijk welke: 'gamemode0' moet ik kiezen als ik in (west)lasventuras een Team Deathmatch wil hebben en mijn eigen teams wil kiezen en dan 5/6 teams?
Geplaatst: 6 juni 201014 jaren comment_1667893 Begin bij het begin, een server maak je niet in een korte tijd. Zoiets duurt dagen/weken mits je genoeg ervaring hebt. Kijk hier eens en lees de tutorials door: http://www.gtaforum.nl/topic/101202-pawn-master-tutorial-list/ P.s. Voortaan niet meer voor elke vraag een nieuw topic aanmaken. Stel je nieuwe vraag gewoon in je oude topic.
Geplaatst: 6 juni 201014 jaren Auteur comment_1667935 maar ik gebruik alle site's die ik zie maar bij gamemode0 hoe kan ik een eigen maken dan kan iemand mij dat stukje tekst geven want het enige die werkt is: timertest, bare, barron, grandlarc, lvdm, rivershell die staan in de map: gamemodes maar dus hoe kan ik een eigen maken dan kan iemand mij dat stukje tekst geven
Geplaatst: 10 juni 201014 jaren comment_1670698 maar ik gebruik alle site's die ik zie maar bij gamemode0 hoe kan ik een eigen maken dan kan iemand mij dat stukje tekst geven want het enige die werkt is: timertest, bare, barron, grandlarc, lvdm, rivershell die staan in de map: gamemodes maar dus hoe kan ik een eigen maken dan kan iemand mij dat stukje tekst geven Je moet het .amx file in de map gamemodes zetten. Dan open je server.cfg en verwijder je na gamemodes gamemode0 en zet je de naam van het .amx file in de plaats. Bedoel je dit?
Geplaatst: 18 juni 201014 jaren Auteur comment_1675347 hey, nog een vraagje stel ik wil een 24/7 server maken met max 100 players, hoeveel kost dat dan? en als het heel duur is is het dan niet mogelijk om samp-server.cfg gewoon alteid open te zetten en mijn pc gewoon op standby tezetten
Geplaatst: 18 juni 201014 jaren comment_1675567 Een gemiddelde 100 slots server kost 25 euro per maand. Punt is: Wat wil je doen met die 100 slots? Zonder goed script mag je al blij zijn als er 10 spelers in de server komen. Je kan eventueel een (heel) oude pc gebruiken waar je je server op kan draaien (evt. zet je er dan een Linux OS op), omdat de server op zich niet veel nodig heeft. Alles heeft eigenlijk te maken met bandbreedte. Je zou dan minimaal 100 Mbit per seconde upstream/upload moeten hebben. Dat is ongeveer 12 MB/s. Ter vergelijking: Een standaard internet verbinding heeft ongeveer 1 MB/s upstream, genoeg voor 8 spelers (1Mbit = 0.125 MB. Standby werkt overigens niet, hij moet echt aan staan.
hey srry dat ik zoveel vragen stel maar die servermaken is best moeilijk
welke: 'gamemode0' moet ik kiezen als ik in (west)lasventuras een Team Deathmatch wil hebben en mijn eigen teams wil kiezen en dan 5/6 teams?