Jump to content
Geplaatst:
comment_1677527

Je hebt op een gegeven moment missies van die politie agent. Hij rijd in zo'n wagentje rond met een lampie op het dak.

Ik heb er eens een gejat, en in mijn garage gezet, maar toen ik hem wild epakken was het lampje weg!

Kun je deze auto ergens vinden / cheaten / hacken ofzo?

Het is namelijk wel een vette wagen :clown:

EDIT:

Zo een:

Bewerkt: door Rikzone

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1677631

Dat snap ik, dan zal ik verder moeten zoeken.

Ik wil hierbij zeggen dat ik hem origineel heb. Ik doe niet aan illegale GTA's.

Ik dacht dat het misschien wel via een omweg verkrijgbaar was

Geplaatst:
comment_1677675

Volgens mij is dat de FIB Ranger, die te stelen is bij het politiebureau in Varsity Heights, zie de snapmap in het bericht van

08-07-09 van Bierbuikje in de GTA CTW Quiz

Bewerkt: door clus

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1677713

Nope, die bedoel ik niet.

Die heeft twee lampjes bij het raam, die ik bedoel heeft het echt op zn dak en maar een rood lampje.

Ik weet de naam van het voertuig zelf (zonder lampje) zo ook niet, als je de naam weet, weet je vast ook wel wat ik precies bedoel ;)

Geplaatst:
comment_1677734

Jammer dat het niet de goede was, de FIB Ranger is de enige onopvallende politiewagen.

Herspeel de betreffende missie eens, steel de wagen die je bedoelt en let goed op de naam die dan in beeld verschijnt, dan weet je alvast hoe die heet. :)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.