Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686738 Hier mijn Sig: V2 Wat vinden jullie ervan en wat kan beter? Bewerkt: 9 juli 201014 jaren door rienie
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686771 Ik vind 'm nogal leeg en saai. Je hebt alleen maar een render van Slash gebruikt en daarvoor dan een lensflare plaatsen. Ook de letters zijn echt nauwelijks te lezen. Ik vind het idee wel goed, maar de uitvoering is wel wat minder. Ik weet dat het je eerste is, maar zelfs dan is het nogal magertjes. Probeer eens een paar tuts te volgen, hier op het forum of daarbuiten. Van tuts volgen leer je echt ongelooflijk veel. Maar nu is het gewoon wat minder. 5/10
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686774 Welk progamma gebruik je? Mischien moet je een keer oefenen met randjes enz te maken en dingen transparant te maken
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren Auteur comment_1686777 Ik gebruik Photoshop CS4. Ik verveelde me dus probeerden ik is wat. Maar ik ga wel een paar tuts volgen. Ik wou eigenlijk nog wat meer doen. Maar me pc kan het amper aan.
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686780 Ik ben het wel met Gijsso eens. Hij is nogal leeg. Ook had je die lens flare beter achter de render kunnen zetten, want die is nu best onduidelijk. Ook is de tekst niet echt duidelijk en erg goed geplaatst. Ook zou een border eromheen wel mooi zijn denk ik. Ik moet je nu een 5/10 geven, maar voor je eerste sig is het wel oké.
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren Auteur comment_1686792 Ja, ik weet het dat die tekst niet erg fijn is. Kwam omdat mijn pc hem tripte als ik hem verschoof
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686800 Tsja, ik vind het toch goed werk voor je eerste signature! Je hebt prima gewerkt met effecten, alleen een tip voor de volgende keer is: doe je opacity lager zodat de render wat meer naar voren komt. Misschien had je wat meer met de achtergrond kunnen spelen, misschien met Gradient tool of zo, want de achtergrond oogt nu wat saai. En ik ga hier geen cijfer op geven, want ik vind niet dat je dit kunt becijferen omdat dit slechts een begin is van je werk.
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren Auteur comment_1686846 Ik heb hem een beetje aangepast. Kijk zelf maar.
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren comment_1686887 Probeer eventueel wat brushes of een andere afbeelding in de linkerkant te plaatsen. Zo vul je de leegte wat op. En misschien kan je er ook een border bij plaatsen.
Geplaatst: 8 juli 201014 jaren Auteur comment_1686924 Wordt het dan niet een beetje druk als ik nog wat aan de linkerkant doe. En ik denk dat een border het zelfde effect geeft.
Geplaatst: 9 juli 201014 jaren comment_1687258 Te leegjes. Een border kan de sig wat opvullen. Neem een stock zoals een kamer en plaats hem op de achtergrond, blur die een beetje.. Dan heb je diepte + dan is je sig opgevuld. Ik raad je aan om veel tutorials te gaan volgen =)
Geplaatst: 11 juli 201014 jaren comment_1688726 Als je goed kijkt zie je op de sig een podium. Daar zeg je het zelf al... Dat valt totaal niet op, ik dacht eerst dat het lichtstralen waren ofzo.
Hier mijn Sig:
V2
Wat vinden jullie ervan en wat kan beter?
Bewerkt: door rienie