Geplaatst: 9 juli 201015 jaren comment_1687222 Hallo, ik wil GTA IV op pc kopen, maar wil eerst zeker weten hoe hij werkt op pc en wat er voor nodig is. -werkt hij goed? -kan ik het spel op twee verschillende pc's spelen? -hoeveel geheugen heb ik er voor nodig? alvast bedankt voor de antwoorden Gr. DJ Bewerkt: 9 juli 201015 jaren door djhardorff
Geplaatst: 9 juli 201015 jaren comment_1687239 -werkt hij goed? Ligt aan je pc -kan ik het spel op twee verschillende pc's spelen? ligt aan de pc's -hoeveel geheugen heb ik er voor nodig? Minimaal 2GB, 4GB is aanbevolen
Geplaatst: 10 juli 201015 jaren comment_1688079 -werkt hij goed? -kan ik het spel op twee verschillende pc's spelen? Je kan eens kijken bij het topic van de Flitskikker Infotool. Een leuk programmatje waar je onderandere ook kunt kijken hoe je pc staat t.o.v. bepaalde games.
Geplaatst: 11 juli 201015 jaren Auteur comment_1688267 ik heb hem al gekocht... ook geinstalleerd maar als ik wil gaan rijden dan hapert die heel erg, ik kan gewoon achterover leunen en wachten tot ik weer 3 meter kan rijden! weet iemand hoe ik dat kan oplossen en waar dat door komt?
Geplaatst: 11 juli 201015 jaren comment_1688294 Als je even je pc specs post dan kunnen wij zien of je gta IV aan kan of niet.
Geplaatst: 11 juli 201015 jaren comment_1688309 ik heb hem al gekocht... ook geinstalleerd maar als ik wil gaan rijden dan hapert die heel erg, ik kan gewoon achterover leunen en wachten tot ik weer 3 meter kan rijden! weet iemand hoe ik dat kan oplossen en waar dat door komt? Nou je bent in ieder geval niet de enige met dit probleem. Ook al heb je een Alienware, het maakt niks uit, het ligt gewoon aan die verdomde GTA IV.
Geplaatst: 12 juli 201015 jaren comment_1688786 ik heb hem al gekocht... ook geinstalleerd maar als ik wil gaan rijden dan hapert die heel erg, ik kan gewoon achterover leunen en wachten tot ik weer 3 meter kan rijden! weet iemand hoe ik dat kan oplossen en waar dat door komt? Nou je bent in ieder geval niet de enige met dit probleem. Ook al heb je een Alienware, het maakt niks uit, het ligt gewoon aan die verdomde GTA IV. Nee het ligt Niet aan GTA, ik heb GTA geinstaleerd, dan graphs iets lager gezet voor mijn Pc en hij gaat Smooth! - Bramboy
Geplaatst: 12 juli 201015 jaren Auteur comment_1689065 maar ik weet bijna zeker dat alles goed is want ik heb net een nieuwe pc met ongeveer 1500GB waar nog bijna niks op staat! en mijn graphs staan allemaal op 0 en als ik ze hoger wil zetten zet hij ze zelf weer terug. en nog een vraagje hoe kan ik mijn pc specs posten? (Hij hapert alleen als ik rij met een auto of ren maar als ik stil sta dan is er niks aan de hand. en het duurt ook heel lang voordat hij een gebouw laadt.)
Geplaatst: 12 juli 201015 jaren comment_1689084 Download eerst Flitskikker Infotool en kopieer de bb code en plak die hier neer.
Geplaatst: 12 juli 201015 jaren comment_1689139 maar ik weet bijna zeker dat alles goed is want ik heb net een nieuwe pc met ongeveer 1500GB waar nog bijna niks op staat! Het aantal GB's op je hardeschijf heeft niets met je prestaties te maken. En een nieuwe pc wil niet direct zeggen een 'goede' pc ... en mijn graphs staan allemaal op 0 en als ik ze hoger wil zetten zet hij ze zelf weer terug. Als hij ze auto op 0 zet dan wil het zeggen dat je pc niet meer aan kan.
Hallo,
ik wil GTA IV op pc kopen, maar wil eerst zeker weten hoe hij werkt op pc en wat er voor nodig is.
-werkt hij goed?
-kan ik het spel op twee verschillende pc's spelen?
-hoeveel geheugen heb ik er voor nodig?
Gr. DJ
Bewerkt: door djhardorff