July 11, 201015 yr Ik zat me af te vragen: maakt het uit of je een helm opdoet als je op een motor/scooter gaat? Heb je dan minder damage als je valt ofzo? Ik kon dit niet vinden in de zoekfunctie..
July 11, 201015 yr Neen, dat is eerder voor het realisme dat ze het doen. Ik denk niet dat als je tegen 120 km/u tegen een wagen aanknalt en dan 10 keer over de grond tolt dat je helm veel steun zal geven.
July 11, 201015 yr Neen, dat is eerder voor het realisme dat ze het doen. Ik denk niet dat als je tegen 120 km/u tegen een wagen aanknalt en dan 10 keer over de grond tolt dat je helm veel steun zal geven. Hier ga je toch echt de mist in hoor. Een klap tegen je helm kost je echt minder Health dan als je met Niko's blote hoofd ergens tegen aan komt. Test het maar eens
July 11, 201015 yr Neen, dat is eerder voor het realisme dat ze het doen. Ik denk niet dat als je tegen 120 km/u tegen een wagen aanknalt en dan 10 keer over de grond tolt dat je helm veel steun zal geven. Hier ga je toch echt de mist in hoor. Een klap tegen je helm kost je echt minder Health dan als je met Niko's blote hoofd ergens tegen aan komt. Test het maar eens Zal ik eens grondig uittesten dan
July 13, 201015 yr 'T maakt echt verschil hoor. Maar niet zoveel Edited July 13, 201015 yr by JordanMaster
Ik zat me af te vragen: maakt het uit of je een helm opdoet als je op een motor/scooter gaat? Heb je dan minder damage als je valt ofzo? Ik kon dit niet vinden in de zoekfunctie..