Geplaatst: 24 juli 201014 jaren comment_1695955 Hey, Aan het einde van de credits komt Packie uit een taxi met een tas bij het vliegveld. Zal dit mischien betekenen dat hij in de volgende gta komt?
Geplaatst: 24 juli 201014 jaren comment_1695957 Het zou kunnen, maar zoals ik al in het andere topic zei: Wacht maar gewoon af totdat Rockstar Games iets speculeert. Dit wordt trouwens gezien als spam, want je hebt 2 vragen in 2 aparte topics geplaatst... Je had deze vraag ook in het andere topic kunnen neerzetten.
Geplaatst: 24 juli 201014 jaren Auteur comment_1695960 Het zou kunnen, maar zoals ik al in het andere topic zei: Wacht maar gewoon af totdat Rockstar Games iets speculeert. Dit wordt trouwens gezien als spam, want je hebt 2 vragen in 2 aparte topics geplaatst... Je had deze vraag ook in het andere topic kunnen neerzetten. Het zijn 2 andere onderwerpen. Vindt ik geen spam. De ene gaat over een personage en de andere over een locatie.
Geplaatst: 24 juli 201014 jaren comment_1695962 Ja, maar ze hebben beiden te maken met een nieuwe GTA...
Geplaatst: 24 juli 201014 jaren comment_1695963 Dit onderwerp is ook al meerdere malen besproken, heb er in het verleden nog een topic over gemaakt. De zoekfunctie doet wonderen kan ik je vertellen.. Packie stapt inderdaad het vliegtuig in, de locatie is alleen een raadsel. Wellicht zien we hem nog in een toekomstige GTA.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1695996 Natuurlijk van het geld van de bankoverval om Liberty City te ontvluchten denk ik, alle stress. Vice City bied uitkomsten.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren Auteur comment_1696024 Natuurlijk van het geld van de bankoverval om Liberty City te ontvluchten denk ik, alle stress. Vice City bied uitkomsten. Ja, nu je het zegt. Wie weet of iemand Packie ooit heeft verteld over een stad waar hij graag heen wilt? Mischien zegt hij het als je met hem wat gaat doen of een missie of een fimpje. Weet iemand dat? Dan kan het zijn dat het zijn dat gta V daar mischien wordt gespeeld.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696044 Misschien gaat hij gewoon terug naar Ierland? En ik snap iets niet als Packie in de credits vertrekt naar het buitenland, waarom kan je dan nog steeds dingen met hem doen als je met Niko speelt?
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren Auteur comment_1696059 Misschien gaat hij gewoon terug naar Ierland? En ik snap iets niet als Packie in de credits vertrekt naar het buitenland, waarom kan je dan nog steeds dingen met hem doen als je met Niko speelt? Ja, daar dacht ik ook al aan. Maar wat doet hij dan daar. Een deal sluiten op een plek waar het meest beveiligd wordt lijkt mij stom.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696113 Het meest geloofwaardige is Ierland. Als je met hem gaat darten ofzo kun je in een gesprek horen dat hij daar wel eens heen zou willen. Of naar Australië, dat vind hij ook wel mooi.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696128 , Ierland en Australië lijken me wel leuke locaties. Kangoeroe's, watch out for my big gun!
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696150 Misschien gaat hij gewoon terug naar Ierland? En ik snap iets niet als Packie in de credits vertrekt naar het buitenland, waarom kan je dan nog steeds dingen met hem doen als je met Niko speelt? Het waren toch niet de credits van GTA IV, maar van één van de DLC's? Je kan die beelden dus wel gebruiken, omdat Packie niet meer terugkomt na de storyline van deze twee spellen.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren Auteur comment_1696166 Misschien gaat hij gewoon terug naar Ierland? En ik snap iets niet als Packie in de credits vertrekt naar het buitenland, waarom kan je dan nog steeds dingen met hem doen als je met Niko speelt? Het waren toch niet de credits van GTA IV, maar van één van de DLC's? Je kan die beelden dus wel gebruiken, omdat Packie niet meer terugkomt na de storyline van deze twee spellen. Ja, das wel waar. Dit is een aanwijzing. Ik denk Australlie.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696193 Ja, das wel waar. Dit is een aanwijzing. Ik denk Australlie. Ik denk Uganda maar daar bereiken we ook niet veel mee . Ik denk eerder dat Packie gewoonis teruggegaan naar Ierland, familie opzoeken... Dus ook dat we Packie niet meer terug zien. Bewerkt: 25 juli 201014 jaren door Hearv94
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696420 In welk filmpje heb je dit gevonden dan, want de helft van de familie is toch uit elkaar gevallen.
Geplaatst: 25 juli 201014 jaren comment_1696426 In welk filmpje heb je dit gevonden dan, want de helft van de familie is toch uit elkaar gevallen. , het komt van de eind credits uit The Ballad of Gay Tony.
Hey,
Aan het einde van de credits komt Packie uit een taxi met een tas bij het vliegveld. Zal dit mischien betekenen dat hij in de volgende gta komt?