June 25, 200520 yr ik heb TXD Workshop 3.4 BETA gedownload en ik heb een aantal texturen veranderd en dan save ik die texturen maar als ik dan gta-sa ga spelen dan is er niks veranderd, zou er iemand mij uit willen leggen hoe je TXD Workshop 3.4 BETA moet gebruiken.
June 25, 200520 yr ik heb TXD Workshop 3.4 BETA gedownload en ik heb een aantal texturen veranderd en dan save ik die texturen maar als ik dan gta-sa ga spelen dan is er niks veranderd, zou er iemand mij uit willen leggen hoe je TXD Workshop 3.4 BETA moet gebruiken. In SA zitten duidenden textures die ook voor duizende stukken bestemt zijn, op het moment dat jij op save drukt, en je alles goed hebt gedaan, verandert er 1 texture, maar je weet niet waar die verandering zich plaatsvind.
June 25, 200520 yr Author oke ik heb de texture van een hotel veranderd en het is gelukt alleen het logo van DS (didier sags, of zoiets) krijg ik niet veranderd.
July 1, 200520 yr Tja, dan moe je nog eens goed controleren of de texture wel juist is, en je moe ook textures nemen waarvan de veranderingen goed zijn te zien, dus een groot iets
ik heb TXD Workshop 3.4 BETA gedownload en ik heb een aantal texturen veranderd en dan save ik die texturen maar als ik dan gta-sa ga spelen dan is er niks veranderd, zou er iemand mij uit willen leggen hoe je TXD Workshop 3.4 BETA moet gebruiken.