Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1703405

Houd alsjeblieft die bagger animatie de volgende keer weg, dat slaat echt nergens op. De helft van het filmpje zit je naar een 20th century fox intro te kijken met een Jostiband muziekje.

Het karretje is verder wel mooi, maar ik kan er weinig commentaar op geven omdat het moeilijk zichtbaar is in het filmpje. Maak gewoon eens wat grote screenshots van zijaanzicht, bovenaanzicht en perspectief.

  • 2 weken later...
Geplaatst:
comment_1709995

Houd alsjeblieft die bagger animatie de volgende keer weg, dat slaat echt nergens op. De helft van het filmpje zit je naar een 20th century fox intro te kijken met een Jostiband muziekje.

WHAHHAA :schater: IDD!

Ontopic:

Het karretje is wel vet

Geplaatst:
comment_1710086

Sorry maar wat zeikt die moderator over dat voorstukje? Laat onbekendeIV gewoon zijn gang gaan, hij steekt er wat extra tijd in en jij kraakt hem af.

Dan had hij het maar niet moeten posten. We zijn hier om commentaar te geven.

Geplaatst:
comment_1710178

Echt awesome! Misschien kan je er wat extra dingen opzetten like verkleinde bumpers.

En trek je niks aan van Beagle, als iemand begint te zeuren over hoe je filmpje eruit ziet heeft hij gewoon niets anders meer om over te zeiken. :klap:

>>> Door Beagle: Dat slaat echt helemaal nergens op. Ik vind dat filmpje waardeloos, omdat je ten eerste naar een intro zit te kijken welke te lang is en ten tweede die mod zelf niet goed ziet. Waarom zou je je er dan nergens van aan trekken? Dan moet je je modificatie hier ook maar niet posten, dus houd a.u.b. zelf eens op met zeiken.<<<

Geplaatst:
  • Auteur
comment_1710281

bedankt voor het commentaar en tips! Over die animatie; ben sinds kort van plan om het drastisch in tekorten of dat ik voortaan watermerkjes ga gebruiken omdat het bij mij wel eens gebeurd dat mensen mn video stelen!

Geplaatst:
comment_1710288

Beagle je bent gewoon een watje. Dat je een moderator bent wil nog niet zeggen dat je je meer moet voelen dan de rest. Die animatie hoort volgens mij ook wel een beetje bij modden enzo, dus dan mag hij dat hier toch ook showen?

:dans:

>>> Door Beagle: +20% en lees je pb's. Je mag het ook best showen, maar ik mag er ook commentaar op geven. Zo zit dat.<<<

  • 3 maanden later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.