Geplaatst: 11 augustus 201014 jaren comment_1704066 Hallo, ik zoek een programma om nucleare bommen te kunnen testen. Crysis kan m'n pc niet aan(Ja er is een mod voor Nucleare raketten) weet iemand een programma? Ik hoor t graag! MVG 10xl
Geplaatst: 11 augustus 201014 jaren Auteur comment_1704131 Garry's mod misschien? Dat is? een spel, mod voor een spel? nooit van gehoord
Geplaatst: 11 augustus 201014 jaren comment_1704207 Garry's mod is inderdaad wel een 'mod' maar dan wel een beetje uit de hand gelopen Het is gemaakt voor Half-Life 2, Portal, Counter-Strike: Source en nog wel wat spellen. Ik weet niet of je Steam hebt, maar via Steam kan je Garry's Mod + Team Fortess 2 / Counter-Strike: Source kopen. (Garry's mod heeft 1 van de genoemde spellen nodig om te kunnen draaien) Een filmpje dat iemand gemaakt heeft:
Geplaatst: 12 augustus 201014 jaren comment_1704811 Fallout 3 perhaps? Hoort dit overigens niet bij het ik zoek een game topic? Bewerkt: 12 augustus 201014 jaren door Hayte
Geplaatst: 13 augustus 201014 jaren Auteur comment_1705046 Fallout 3 perhaps? Hoort dit overigens niet bij het ik zoek een game topic? Nou, niet echt, want ik vroeg Sofftware (gewoon een simpel programmatje) en geen spel
Geplaatst: 13 augustus 201014 jaren comment_1705055 Waarvoor heb je het programma nodig als ik vragen mag?
Geplaatst: 13 augustus 201014 jaren Auteur comment_1705105 Waarvoor heb je het programma nodig als ik vragen mag? Bommen nabootsen, kijken hoe het er in 3d uitziet, dingen opblazen, voor de lol (ok, bommen zijn niet leuk in real life maar dit is nep)
Geplaatst: 15 augustus 201014 jaren comment_1706273 Er bestaat simpelweg geen programma voor thuisgebruikers dat de natuurkundige wetten precies nabootst zodat je precies krijgt wat je ook in het echt krijgt. Een simpel programma voor botsproeven bijvoorbeeld is al heel wat ingewikkelder dan een simpel schademodel van een game. Ze krijgen daar wel de goede data, maar niet in real-time. Daarvoor moet je nogal wat renderen. Met explosies is het nog ingewikkelder. En zeker met grootschalige explosies. Het meest bevredigende spel/simulatie is G[arry's]Mod. Daar zien de explosies er grafisch goed uit. Paddenstoelwolkje, zichtbare drukgolf die effect heeft op de omgeving. Alle andere spellen, zelfs Crysis, kunnen dit niet zo goed nadoen. Ohja, volgens mij heeft het Amerikaanse leger zoiets, maar dan heb je wel een hoop supercomputers nodig en dan nog is het niet real time, dacht ik.
Geplaatst: 15 augustus 201014 jaren Auteur comment_1706476 Er bestaat simpelweg geen programma voor thuisgebruikers dat de natuurkundige wetten precies nabootst zodat je precies krijgt wat je ook in het echt krijgt. Een simpel programma voor botsproeven bijvoorbeeld is al heel wat ingewikkelder dan een simpel schademodel van een game. Ze krijgen daar wel de goede data, maar niet in real-time. Daarvoor moet je nogal wat renderen. Met explosies is het nog ingewikkelder. En zeker met grootschalige explosies. Het meest bevredigende spel/simulatie is G[arry's]Mod. Daar zien de explosies er grafisch goed uit. Paddenstoelwolkje, zichtbare drukgolf die effect heeft op de omgeving. Alle andere spellen, zelfs Crysis, kunnen dit niet zo goed nadoen. Ohja, volgens mij heeft het Amerikaanse leger zoiets, maar dan heb je wel een hoop supercomputers nodig en dan nog is het niet real time, dacht ik. Oké, jammer. En om het leger te vragen en héél véél computers te kopen met i7 en GTX295 is niet nuttig ofzo, dus jammer
Geplaatst: 16 augustus 201014 jaren comment_1706624 Er bestaat simpelweg geen programma voor thuisgebruikers dat de natuurkundige wetten precies nabootst zodat je precies krijgt wat je ook in het echt krijgt. Een simpel programma voor botsproeven bijvoorbeeld is al heel wat ingewikkelder dan een simpel schademodel van een game. Ze krijgen daar wel de goede data, maar niet in real-time. Daarvoor moet je nogal wat renderen. Met explosies is het nog ingewikkelder. En zeker met grootschalige explosies. Het meest bevredigende spel/simulatie is G[arry's]Mod. Daar zien de explosies er grafisch goed uit. Paddenstoelwolkje, zichtbare drukgolf die effect heeft op de omgeving. Alle andere spellen, zelfs Crysis, kunnen dit niet zo goed nadoen. Ohja, volgens mij heeft het Amerikaanse leger zoiets, maar dan heb je wel een hoop supercomputers nodig en dan nog is het niet real time, dacht ik. Oké, jammer. En om het leger te vragen en héél véél computers te kopen met i7 en GTX295 is niet nuttig ofzo, dus jammer Denk eerder aan een hoop Xeons GPGPU is nog niet erg ingeburgerd.
Geplaatst: 17 augustus 201014 jaren Auteur comment_1707109 Er bestaat simpelweg geen programma voor thuisgebruikers dat de natuurkundige wetten precies nabootst zodat je precies krijgt wat je ook in het echt krijgt. Een simpel programma voor botsproeven bijvoorbeeld is al heel wat ingewikkelder dan een simpel schademodel van een game. Ze krijgen daar wel de goede data, maar niet in real-time. Daarvoor moet je nogal wat renderen. Met explosies is het nog ingewikkelder. En zeker met grootschalige explosies. Het meest bevredigende spel/simulatie is G[arry's]Mod. Daar zien de explosies er grafisch goed uit. Paddenstoelwolkje, zichtbare drukgolf die effect heeft op de omgeving. Alle andere spellen, zelfs Crysis, kunnen dit niet zo goed nadoen. Ohja, volgens mij heeft het Amerikaanse leger zoiets, maar dan heb je wel een hoop supercomputers nodig en dan nog is het niet real time, dacht ik. Oké, jammer. En om het leger te vragen en héél véél computers te kopen met i7 en GTX295 is niet nuttig ofzo, dus jammer Denk eerder aan een hoop Xeons GPGPU is nog niet erg ingeburgerd. Is Xeon beter dan i7 dan?
Geplaatst: 17 augustus 201014 jaren comment_1707426 Er bestaat simpelweg geen programma voor thuisgebruikers dat de natuurkundige wetten precies nabootst zodat je precies krijgt wat je ook in het echt krijgt. Een simpel programma voor botsproeven bijvoorbeeld is al heel wat ingewikkelder dan een simpel schademodel van een game. Ze krijgen daar wel de goede data, maar niet in real-time. Daarvoor moet je nogal wat renderen. Met explosies is het nog ingewikkelder. En zeker met grootschalige explosies. Het meest bevredigende spel/simulatie is G[arry's]Mod. Daar zien de explosies er grafisch goed uit. Paddenstoelwolkje, zichtbare drukgolf die effect heeft op de omgeving. Alle andere spellen, zelfs Crysis, kunnen dit niet zo goed nadoen. Ohja, volgens mij heeft het Amerikaanse leger zoiets, maar dan heb je wel een hoop supercomputers nodig en dan nog is het niet real time, dacht ik. Oké, jammer. En om het leger te vragen en héél véél computers te kopen met i7 en GTX295 is niet nuttig ofzo, dus jammer Wat wil je met al die GTX295's? Enigste wat je hard nodig hebt zijn processoren en een goede verbinding daartussen... Je kan iig 3dsmax proberen. Of zelf iets op de source engine schrijven. Of een eigen engine maken.
Geplaatst: 17 augustus 201014 jaren comment_1707430 Wat wil je met al die GTX295's? Enigste wat je hard nodig hebt zijn processoren en een goede verbinding daartussen... Je kan iig 3dsmax proberen. Of zelf iets op de source engine schrijven. Of een eigen engine maken. Dude, hij is 12... Ik denk niet of hij iets met 3DS Max kan of iets zou kunnen schrijven voor de source engine, laat staan een eigen engine ontwikkelen.
Geplaatst: 17 augustus 201014 jaren Auteur comment_1707434 Wat wil je met al die GTX295's? Enigste wat je hard nodig hebt zijn processoren en een goede verbinding daartussen... Je kan iig 3dsmax proberen. Of zelf iets op de source engine schrijven. Of een eigen engine maken. Dude, hij is 12... Ik denk niet of hij iets met 3DS Max kan of iets zou kunnen schrijven voor de source engine, laat staan een eigen engine ontwikkelen. Jij begrijpt 't kerel 1.Ik heb geen verstand van engines 2.Ik heb geen geld voor veel pc's die heel durr zijn 3.3D's max kan ik mee overweg maar ik heb m niet
Hallo, ik zoek een programma om nucleare bommen te kunnen testen.
Crysis kan m'n pc niet aan(Ja er is een mod voor Nucleare raketten)
weet iemand een programma? Ik hoor t graag!
MVG 10xl