Geplaatst: 25 augustus 201014 jaren comment_1711936 Hey, Ik wil graag een programma kijken op RTL Gemist maar het lukt niet. Ik krijg steeds een scherm ervoor waarin staat dat ik het kan bekijken door eenmalig een 0909 nummer te bellen. Dus dan druk ik op volgende, maar dan blijft het gedeelte waar de video moet komen zwart en ik krijg ook geen popup ofzo om het nummer te bellen. Waar kan dit aan liggen?
Geplaatst: 25 augustus 201014 jaren comment_1712108 Volgens mij moet je bij sommige rtl gemist programma's betalen. Het zal wel een show of avond programma zijn. Volgens mij is het nieuws wel gratis te bekijken Cylas edit: volgens mij is het zo dat als je belt(of sms't ) je een code krijgt en als je die code invult kun je programma gewoon kijken, kost wel geld!!! Bewerkt: 25 augustus 201014 jaren door Cylas
Geplaatst: 29 augustus 201014 jaren Auteur comment_1714447 Ja, ik wil er wel voor betalen alleen ik krijg een popup met welk nummer ik moet bellen.
Hey,
Ik wil graag een programma kijken op RTL Gemist maar het lukt niet.
Ik krijg steeds een scherm ervoor waarin staat dat ik het kan bekijken door eenmalig een 0909 nummer te bellen.
Dus dan druk ik op volgende, maar dan blijft het gedeelte waar de video moet komen zwart en ik krijg ook geen popup ofzo om het nummer te bellen.
Waar kan dit aan liggen?