Jump to content
Geplaatst:
comment_1712388

Hoi, ik wil graag een trainer installeren. Om te voorkomen dat het fout gaat wil ik het toch even eerst aan jullie voorleggen.

Ik heb nu 4 bestanden, nl.

- dsound.dll

- trainer.asi

- ScriptHook.dll

- trainer.ini

Zou hij dan werken als ik ze allemaal in Progam Files (x86)/ Rockstar Games / GTA IV plaats?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1712427

dsound.dll is de asi-loader, scripthook.dll is de scripthook zelf. Beiden moeten inderdaad in de directory van GTA IV. Ook de files van de mod zelf moeten daar; welke files dat precies zijn is voor elke mod verschillend. Over het algemeen bestaat het uit .ini en .dll files, maar ik heb wel eens mods gezien met een .dat file erbij. Het kan voorkomen dat de mod niet werkt; de versie van jouw GTA IV en van de mod moeten wel overeenkomen.

Overigens valt dit onder de categorie "modding", verplaatst.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.