Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Kan mijn computer GTA San Andreas aan?

Geplaatst:

Onze pc voldoet aan alle aanbevolen systeemeisen, behalve videokaart van 128 mb, die van ons is 64, en voldoet dus wel aan de minimale systeemeisen. Alleen ik weet nie of wij wel een dvdrom hebben. Als ik een gewone dvd erin stop, zoals Spiderman, kan hij die gewoon afspelen en die film laten zien. Alleen als ik er een DVD+RW of iets dergelijks instop, gebeurt er niks.

Zit er nou een DVD-romspeler op de computer of niet?

Ofwel is de computer geschikt voor GTA SAN ANDREAS?

Bedankt! :D

En nee, ik wil San Andreas niet branden :puh:

Maar het is wel zonde van m'n geld als ik hem koop, en hij doet het niet! :unsure:

Maar weten jullie trouwens of er ook een CD-Rom versie van San Andreas bestaat? Voor het geval dat mijn PC de DVD-rom versie niet aankan.. :(

Nogmaals bedankt!!! :D

Featured Replies

Geplaatst:

Als je dus wilt weten of het spel werkt moet je kijken naar de Systeemeisen en de specificaties van je PC (kan je vinden door middel van Start --> Uitvoeren --> DXDIAG (ENTER) )

Als je niet zeker bent of het werkt kan je misschien een exemplaar even van iemand lenen (een vriend ofzo). Als hij werkt koop je hem en anders niet.

Maar met minimale specificaties is het misschien toch beter om een nieuwe pc te kopen want dan ziet het er zelfs nog beter uit op de PS2.

Geplaatst:

Er bestaat geen cd-rom versie voor gta san andreas!

Het is alleen maar dvd en als je die niet hebt moet je of gta san andreas weer verkopen of een dvd-rom kopen! <_<

Geplaatst:
Alleen als ik er een DVD+RW of iets dergelijks instop, gebeurt er niks

dit kan komen doordat die bv alleen maar - kan lezen of omdat het gebrand is met software die je niet op je pc hebt staan of doordat je brander van een bepaald merk is . maar aangezien je twijfeld zou ik zeggen probeer een een dvd game van een vriend ofzo of huur er een en test het voor jezelf dan weet je het zeker en anders koop je het spel bij een winkel met geld terug optie als het niet wil of haal een nieuwe dvd lezer / brander (zijn niet zo duur meer geloof ik )

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.