Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mogelijk om garantie te kopen?

Hallo,

ik krijg binnenkort een nieuwe gsm.

Die gsm krijg je als je een gransmaaier (zitmaaier) van meer dan 600 euroo koopt.

Maar er zit geen garantie bij, zei de man in de winkel.

Kan je garantie koopen? En voor hoelang gaat dit? Kost dit vel?

Gelieve te vermelden in welke van deze winkels (Vandenborre, Mediamarkt,...) dit te verkrijgen is voor 2 jaar of meer.

Alvast bedankt!

Featured Replies

Dit verschilt eigenlijk van winkel tot winkel. Het kan handig zijn om extra garantie te kopen, omdat dit meerdere voordelen heeft. Ik kan het allemaal hier neer gaan kwakken, maar ik denk dat je hier en hier een hoop informatie kunt inwinnen. Ook heb ik even de garantievoorwaarden van de Mediamarkt en Vandenborre doorgenomen, en bij de laatste bieden ze een soortgelijke garantieverlenging aan. Deze voorwaarden vind je hier en hier.

  • Author

Dit verschilt eigenlijk van winkel tot winkel. Het kan handig zijn om extra garantie te kopen, omdat dit meerdere voordelen heeft. Ik kan het allemaal hier neer gaan kwakken, maar ik denk dat je hier en hier een hoop informatie kunt inwinnen. Ook heb ik even de garantievoorwaarden van de Mediamarkt en Vandenborre doorgenomen, en bij de laatste bieden ze een soortgelijke garantieverlenging aan. Deze voorwaarden vind je hier en hier.

Telt die garantie ook als je hem niet kocht in die winkel? Die gsm heb ik nu al 2 weken in mijn bezit, maar voorlopig is de doos ongeopend, ik wil nog wachten tot ik zeker weet dat ik garantie kan kopen.

Omdat het hier om een "cadeautje" gaat dat normaal niet in de bewuste winkel te verkrijgen is (neem ik aan) vind ik het wel logisch dat er geen extra garantie te verkrijgen is, aldus de winkelier. De gebruikelijke garantie zal er wel moeten zijn, omdat de leverancier (in dit geval de winkelier waar de maaier vandaan komt) dat verplicht is. Voor extra bij te kopen garantie kan je contact opnemen met de fabrikant, wellicht dat zij je kunnen helpen. En waarschijnlijk is er de bekende fabrieksgarantie, maar daar moet je de doos toch wel voor openen. Succes ermee.

Er moet op zo'n product gewoon wettelijk gezien enige vorm van garantie zitten. Helemaal geen garantie kan helemaal niet bij een product.

Garantie koop je niet. Dit heb je gewoon vanuit de wet. Indien een apparaat of product stuk gaat binnen een normale levensduur is de verkoper je verplicht een nieuw exemplaar, vervangend exemplaar of een andere acceptabele oplossing te bieden.

  • Author

Allemaal hartelijk dank voor jullie hulp, ik ben tot een conclusie gekomen dat ik een spiksplinternieuwe Nokia 5800 Xpressmusic ga komen over 2 maanden. Dan heb ik garantie en een nieuwe gsm (eindelijk)

Dit opic mag gesloten worden ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.