Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_1721368

Hoi :bier:

Ik heb sinds kort een surroundconfiguratie: ik heb een ouwe set speakers gevonden, maar die miste een kabel, dus met help van mijn pa hebben we die kabel nagemaakt van aparte onderdelen :puh: Dat is gelukt, en surround is echt vet.

Ik heb wel een paar vraagjes, maar eerst de 'opstelling':

Gewoon boxen links en rechts vooraan, met een subwoofer. Dat allemaal heeft 1 eigen kabel die in de PC gaat. Dan heb je de geïmproviseerde achterspeakers :puh: Die hebben ook een kabel, en die gaat de computer in. Dus 2 kabels. Ohja, de computer heeft een standaard geluidskaart, van Realtek.

En nu de vragen :)

- Hoe zorg ik ervoor dat de subwoofer, die bij de voorspeakers hoort, ook werkt voor de achterspeakers?

- Kan ik op een of andere manier ervoor zorgen dat het geluid wat minder geconcentreerd is? Nu hoor ik bijvoorbeeld in Call of Duty 4 tm 6, geen geluid voor, als de achterspeakers geluid maken. (Dat ik met mijn rug op het geweld ben gericht). Dus dat de voor/achterspeakers altijd een beetje geluid hebben.

Verder werkt alles prima. Als er achter me een soldaat iets roept, en voor me ik zelf vuur, komt dat goed door. Alleen jammer dat de bass achter niet goed doorkomt naar de subwoofer, explosies achter me klinken wat dof.

Dankuwel :bier:

Bewerkt: door ikt

Featured Replies

No posts to show

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.