Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Tijd voor een nieuwe pc...

Geplaatst:

Goeiemiddag dames en heren,

Het wordt eens tijd dat ik in December - Januari een nieuwe PC ga kopen.

Dat is ongeveer in maximaal 3 maanden. ( 2011 alweer! :D )

Laat ik beginnen met mijn maximale budget: €1000,-

Ik heb al een PC in het oogje, maar ik wil er graag Modern Warfare 2 op kunnen spelen. Kan dat met deze? :

Intel® Core™ i5 650M Processor (3,20GHz met Turbo Boost tot 3,46GHz, 4MB Intel® Smart Cache), 6GB DDR3 werkgeheugen, 1,5TB harde schijf, NVIDIA® GeForce® GT 230 met PureVideo® HD Videokaart, DVD-brander, WiFi, HDMI met Windows 7 home premium.

Zou dit een goeie computer zijn?

Bij voorbaat dank! :)

Featured Replies

Geplaatst:

HallooO!

Ik zou met dat budget niet voor een "M" (Mobile) processor gaan. Is dit een laptop ofso?

F

Geplaatst:

HoiiI!

Wij kunnen nu wel een systeem voor je gaan samenstellen, maar over drie maanden, wanneer jij er eentje wilt gaan halen, zullen er weer nieuwe dingen op de markt zitten, en misschien wat prijswijzigingen. Dus kun je beter het topic bumpen wanneer je écht een pc wilt gaan halen.

Geplaatst:
  • Auteur

HallooO!

Ik zou met dat budget niet voor een "M" (Mobile) processor gaan. Is dit een laptop ofso?

F

100% Destkop van HP Pavillion.

Geplaatst:

Ik verklaar die computer bagger als je daar 1000 euro voor uitgeeft.

Zoals anderen zeggen, vraag het nog een keer (met het lijstje) als het zover is als je er een wilt kopen. Voor 1000 euro kan er een mooi systeempje worden samengesteld. :)

Geplaatst:
KLIK. Ik heb ook een nieuwe PC voor het zelfde budget, en bj mij is dit eruit gekomen (zie link). Ik ga hem straks in elkaar zetten (had eerst wat problemen met een afgebroken sata poort op moederbord, vandaag een nieuwe ontvangen van Alternate!)
Geplaatst:

Ik wil toch nogmaals een statement maken om nog even te wachten. Ergens in Oktober komt weer een hele nieuwe serie videokaarten uit (AMD Radeon 6000) en begin volgend jaar verscheept men ook een doos met nieuwe Intel en AMD processoren. En aangezien je zelf al aangeeft dan pas je PC te kopen, kunnen we beter tegen die tijd kijken wat er allemaal mogelijk is. 1000 euro is alvast een mooi budget. Met een dergelijk budget kun je makkelijk een PC bouwen die elk CoD spel makkelijk kan draaien op de hoogste instellingen. ^_^

Geplaatst:
  • Auteur

Hartelijk bedankt allemaal. Ik was zelfs van plan om de PC volgende week al te gaan halen.

Maar ik zal toch even wachten. Want natuurlijk zal het wel vet zijn om de nieuwste stuff in huis te hebben. :)

Thanks for the hulp!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.